11 ayın sultanı Ramazan’a özel yüzde 11 indirim

11 ayın sultanı Ramazan’a özel yüzde 11 indirim

Aydos Country, İncek Blue, İncek Green ve Bursa Modern

Gayrimenkul sektöründe ürettiği konsept projelerle öne çıkan Sinpaş GYO, ev sahibi olmak isteyen herkese Ramazan ayına özel fırsatlar sunuyor. Sinpaş GYO’nun İstanbul, Ankara ve Bursa’daki konsept projelerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, 11 ayın sultanı Ramazan’a özel yüzde 11 oranında indirim fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor.

Kampanya hangi projelerde geçerli olacak?
Ramazan Kampanyası; Aydos Country, İncek Blue, İncek Green ve Bursa Modern gibi birbirinden özel markalı konut projelerinde geçerli.

Cazip ödeme planları
Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’nın hemen yanında geliştirdiği “İstanbul Anadolu Yakası’nın en doğal projesi” Aydos Country ile Ankara’da yeşille mavinin dengesinde geliştirilen İncek Blue &  İncek Green ve güvenli huzurlu hayatın adresi Bursa Modern projelerinden ev sahibi olmak isteyenler Ramazan’a özel yüzde 11 indirim ve cazip ödeme planlarından yararlanıyor.
365 gün süren Ege yaşamını Avrupa Yakası’nın yükselen bölgesi Atakent’e taşıyan EgeYakası projesinde ise Ramazan’a özel 11.000 TL tutarında fiyat avantajı sağlanıyor. Sinpaş GYO, banka kredisiz, vade farksız, avantajlı ödeme planları ile Ramazan ayında ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.