2015’te en çok konut satışına hangi proje imza attı?

2015’te en çok konut satışına hangi proje imza attı?

Batışehir’de 2015 yılında 1036 adet satış!

Türkiye’nin ilk karma projesi olan Batışehir, satılan konut sayısında 2015 yılını birinci bitirdi. Ege Yapı’nın ödüllü projesi Batışehir, 1036 adetlik satış adediyle 2015’te yıllık bazda en yüksek rakama ulaştı.


Satışta birinci, ciroda ikinci

Gayrimenkul sektörünün öncü şirketlerinden Ege Yapı’nın Bağcılar’da geliştirdiği Batışehir, Emlak Konut GYO’nun her yıl düzenli olarak açıkladığı satış raporunda başarısını tescilledi. Rapora göre, Batışehir projesi 2015 yılında satış adedinde birinci, ciroda ise ikinci olarak büyük bir başarıya imza attı. 

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, Batışehir’in 2015 konut satışı birinciliğiyle ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “Batışehir’in satış başarısı bizi mutlu ediyor. Türkiye’de tüm fonksiyonları ile hayata geçen ilk karma yaşam projesi olan Batışehir’in bu denli ilgi görmesi bizi şaşırtmıyor. Ege Yapı olarak ülkemize değer katan projeler geliştirmeye devam edeceğiz.”


Batışehir’de konut satışında yeni fırsatlar

Yaşamın başladığı Batışehir’de avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma fırsatları devam ediyor. 5 bin TL peşinat ve 3 bin 180 TL’den başlayan taksitler bu fırsatlardan biri... Bir diğer kampanyadaysa düşük peşinatlarla 60 ay sıfır faiz avantajı sunuluyor.