Merhaba,
1987 yılında Konya'da doğdum. Erciyes Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü'nü bitirdikten sonra yine Erciyes Üniversitesi İşletme Bölümü'nden başarı ile mezun oldum.

Üniversite hayatım boyunca önce Kapadokya bölgesindeki otellerde resepiyonist olarak daha sonra da Kayseri'de Boldera Mobilya isimli firmanın dış ticaret departmanında operasyon bölümünde çalıştım. Buradaki işimden ayrıldıktan sonra çeşitli reklam ajanslarında sahada görev aldım. Bu süreçte Turkcell GNÇTRKCLL'in Erciyes Üniversitesi kampüs takım liderliği görevini yürüttüm. Bu proje sona erince Kayseri'deki bazı firmaların sosyal medya reklamlarını yaptım. Son olarak bir belgesel yapım şirketinde İHA kameramanı-fotoğrafçı (TRT "Yola ÇIk") ve Isuzu D-Max off-road fotoğrafçılığı yaptım.

Üniversite yıllarında başladığım yüksek irtifa dağcılığına hala severek devam ediyorum.

Ben çalışma prensibi olarak Muhammed Ali'nin "Anremanlardan nefret ederdim ama kendime -şimdi acı çek, hayatının geri kalanını şampiyon olarak yaşa.- derdim." sözünü kabul ederim.

Mayıs 2017 itibariyle başladığım gayrimenkul danışmanlığı işimde bölgenizin uzmanı olarak tüm gayrimenkul ihtiyaçlarına hizmet vermek için hazırım.