Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Afyonkarahisar Kiralık Daire

(571 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı484 - 806 TL
24,5 Yıl
450 TL
ÜÇOK EMLAKTAN UYDUKENT OSMANGAZİ MAH KİRALIK DAİRE
PinOsman Gazi, Merkez
450 TL
Daire
3 + 1
3gün önce
750 TL
H-Y GRUP EMLAK'TAN KURTULUŞ CADDESİ MÜZE KARŞISI DAİRE
PinCumhuriyet, Merkez
750 TL
Daire
3 + 1
4gün önce
600 TL
İLBEY EMLAK'TAN GARAJ CAD. KİRALIK 4+1 "0 DAİRELER"
İlhan Aykanat
PinPazar, Şuhut
600 TL
Daire
4 + 1
5gün önce
650 TL
ÖKSÜM EMLAKTAN FATİH MAHALLESİNDE KİRALIK 3+1
Mehmet Öksüm
PinFatih, Merkez
650 TL
Daire
3 + 1
4gün önce
1.400 TL
ERCE EMLAK DAN SELÇUKLU MAH KİRALIK 4+1 AFJETLİ DAİRE Favorileri
PinSelçuklu, Merkez
1.400 TL
Daire
4 + 1
7.11.2018
699 TL
GÜN SAZAK BULVARINDA ARA KAT 3+1 DAİREMİZ KİRALIKTIR..
Serkan Demirkırkan
PinKanlıca, Merkez
699 TL
Daire
3 + 1
6.11.2018
650 TL
AKAR EMLAKTAN SAHİPATA 3+1 120 M2  KİRALIK DAİRE
PinSahipata, Merkez
650 TL
Daire
3 + 1
10.11.2018
550 TL
ÜÇOK EMLAKTAN EŞREFPAŞA MAH  KİRALIK DAİRE
Ömer Hamza Üçok
PinEşrefpaşa, Merkez
550 TL
Daire
3 + 1
4gün önce
1.100 TL
DAMLA ' DAN KİRALIK ERENLER'DE 2+1 FULL EŞYALI SIFIR
Zeki Çelikkaya
PinDumlupınar, Merkez
1.100 TL
Daire
2 + 1
5gün önce
650 TL
Afyon Merkez Ali İhsan paşa mah Kiralık Diare
PinAli İhsan Paşa, Merkez
650 TL
Daire
3 + 1
4gün önce
900 TL
ERCE EMLAK DAN KİRALIK SAHİPATA MAH 4+1 LÜX DAİRE
PinSahipata, Merkez
900 TL
Daire
4 + 1
7.11.2018
650 TL
ÖKSÜM EMLAKTAN KİRALIK DAİRE
Mehmet Öksüm
PinGüvenevler, Merkez
650 TL
Daire
3 + 1
29.10.2018
750 TL
AKAR EMLAK'TAN ZAFER MAHALLESİNDE 3+1 KİRALIK DAİRE
PinZafer, Merkez
750 TL
Daire
3 + 1
29.10.2018
600 TL
ÜÇOK EMLAKTAN MAREŞAL F. ÇAKMAK MAH KİRALIK DAİRE
PinMareşal Fevzi Çakmak, Merkez
600 TL
Daire
3 + 1
4gün önce
800 TL
DAMLA'DAN İSTİKLAL MAH. 4. KAT 3+1 120 m2 DOĞALGAZLI, FULL DAİRE
Zeki Çelikkaya
Pinİstiklal, Merkez
800 TL
Daire
3 + 1
5gün önce
750 TL
ÜÇOK EMLAKTAN KANLICA MAH KİRALIK DAİRE
PinKanlıca, Merkez
750 TL
Daire
3 + 1
5gün önce
850 TL
ÜÇOK EMLAKTAN UYDUKENT MAH KİRALIK SIFIR DAİRELER
PinSelçuklu, Merkez
850 TL
Daire
3 + 1
5gün önce
850 TL
DAMLA'DAN M.F.Ç. 3. KAT 4 +1 140 m2 DOĞALGAZ KOMBİLİ FULL DAİRE
Zeki Çelikkaya
PinMareşal Fevzi Çakmak, Merkez
850 TL
Daire
4 + 1
7gün önce
750 TL
ÜÇOK EMLAKTAN ALİ İHSAN PAŞA MAH KİRALIK DAİRE
PinAli İhsan Paşa, Merkez
750 TL
Daire
3 + 1
5gün önce
500 TL
ÜÇOK EMLAKTAN UYDUKENT MAH KİRALIK DAİRE
PinSelçuklu, Merkez
500 TL
Daire
3 + 1
4gün önce

Afyonkarahisar Kiralık Daire Fiyatları

Afyonkarahisar şehrinde kiralık daire fiyatları Afyonkarahisar Merkez bölgesinde 645 TL'den başlayarak, Afyonkarahisar Merkez taraflarında 645 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Afyonkarahisar geneli ortalama fiyatı 665 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 649 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %0,84, son 10 yılda ise %57.38 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 25 yıl olarak görülmüştür.

Afyonkarahisar Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Afyonkarahisar şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 1 ilçeye göre bakarsak:

Afyonkarahisar kiralık daire ararken dikkat edilmesi gerekenler
Güzel bir evde oturmak herkesin hayalidir. Ev sahibi değilsek içerisinde istediğimiz değişikliği yapamayacağımız için kiralık bir evde otururken, evin hayallerimizdeki gibi olması için çok uğraşırız. Maddi durumumuz elveriyorsa da istediğimiz evi bulmakta sıkıntı yaşamayız. Ancak bütçesi az olan kişiler için durum farklıdır. Onlar ihtiyaçlarını karşılayan, kendilerine uygun, bütçelerine uygun kiralık daire bulma çabasındadırlar. Günümüz pahalılığında ve kiralık ev fiyatları da düşünülünce her adımı ince ince düşünmek gerekiyor. İhtiyaçlar hiç bitmiyor. Bu yüzden de hangi harcamadan azaltsak diye çabalıyoruz. Afyonkarahisar kiralık daire ararken de bütçemizi zorlamayacak, bize masraf yaratmayacak kiralık daire ilanlarına bakmalıyız. Bütçemizi aşmayacak seçeneklere yönelerek kısa sürede bu süreci tamamlayabiliriz. Bu süreci daha da hızlandırmak için “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com sitesinden destek alabiliriz. Zingat.com’un yaşamSkor, Bölge Raporu gibi birçok uygulamasıyla hızlı bir şekilde Afyonkarahisar kiralık daire bulmak çok kolay. İstediğiniz tüm özellikleri belirlediyseniz anında size uygun ilanlara ulaşabiliyorsunuz. Kiralık daire ararken dikkat edilmesi gerekenler nelermiş gelin bir bakalım.
Evin konumu
Kiralamak istediğiniz Afyonkarahisar kiralık daire bulunduğu çevre ile size avantaj sağlamalı. Siz şehrin bir ucunda çalışırken eviniz şehrin diğer ucunda olmamalı. Aynı şekilde çocuğunuz okula giderken evden çıktığında saatler sonra okula ulaşmamalı. Yani kiralayacak olduğunuz ev okula, hastaneye, işe, alışveriş merkezine yakın olursa sizin için avantaj sağlayacaktır. Bunların yanı sıra şehir içi otobüslere, dolmuşlara, metro duraklarına gibi toplu taşıma araçlarına yakınlık da hayatınızı kolaylaştıracaktır. Kiralamak istediğiniz ev konumuyla size bu özellikleri sağlıyorsa avantajınızadır.
Kiralanacak evin özellikleri
İçerisinde oturmayı planladığınız evin kullanışlı olması gerekir. Odalarının büyüklüğü ihtiyaçlarınızı karşılar olmalıdır. Afyonkarahisar kiralık daire rutubet almıyor olmalı. Hatta kiralık dairenin odaları güneş alıyor olması ve aydınlık olması tercih sebebiniz olmalı. Kiralanacak ev yeni ise sorun yaşamazsınız ancak eski binadan ev bakıyorsanız evin dolapları, kapıları, fayansları kırık ya da çürümüş olmamalı. Sağlığınızı olumsuz etkileyecek nitelikte kiralık dairelerden uzak durmalısınız. Eski yapıdaki dairenin size masraf olacak, bakım gerektirecek sorunları olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Hayatınızı sürdüreceğiniz evde ısı ve ses yalıtımı özellikleri olması hem cebinize hem de yaşam kalitenize olumlu katkılar sağlayacaktır. Ayrıca kiralanacak dairenin olduğu binanın depreme dayanıklı olup olmadığını araştırmalısınız. Her an hayatınızı tehdit edebilecek bir sorunla yaşamak istemezsiniz.
Aradığınız evi bulduğunuzu düşünüyorsanız bir daha düşünün
Buldum dediğinizde, Afyonkarahisar kiralık daire de bakmanız gereken başka nitelikler ortaya çıkar. Bunların tabi ki de sizin yararınıza sonuçlanıyor olması gerekir. Bütçenizi aşabilecek bir kiralık daire olduğunu sonradan görebilirsiniz. Çünkü insanlar bütçesini belirliyor ve aylık ödeyecekleri miktarın sadece kira olduklarını düşünebiliyor. Size sonradan sürpriz olabilecek giderler var mı iyice araştırmalısınız. Kiraya eklenecek aylık apartman gideri, aidat gideri bütçenizi zorlar mı kontrol etmelisiniz. Ayrıca kiralık daireye ait ödenmemiş geçmiş faturaların olmadığından emin olmalısınız. Elektrik, ısınma, su gibi yaşamsal ihtiyaçlarınızı kullanmak için başkalarının yaptığı giderleri siz ödemek zorunda kalabilirsiniz. Yaşamak istediğiniz binada ev sahibi de bulunuyorsa bu konuda bir daha düşünün. Bazı ev sahipleri eve zarar verilip verilmediği konusunda sürekli kontrol etmek isteyebilir. Kapınızın çaldığı her an onu karşınızda görmekten mutlu olur musunuz?
Kira sözleşmesi imzalarken dikkat edilmesi gerekenler
Ev sahibi ile tüm kurallar üzerinde baştan anlaşmanız faydanıza olacaktır. Kira sözleşmenizin noter onaylı olmasına dikkat edin. Afyonkarahisar kiralık daire kira sözleşmenizde aylık kira miktarınız, kirayı ödeyeceğiniz tarih, apartman giderlerini kimin ödeyeceği konusu yazdırılmalı. Ayrıca evde eksik olan bir eşya varsa sözleşmede belirtilmeli. Yıllık kira artış oranını da sözleşmeye yazdırmalısınız.

SEN YORULMA,
EVİNİ BİZ BULALIM

Bilgilerini bırak, evini zingat.com bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım