1993 yılından beri Denizcilik ve Gemi Acenteliği sektöründe Muhasebe ve Finans Müdürlüğü görevlerinde bulundum.Halen özel bir Anonim şirkette Danışman olarak Muhasebe ve Finans Müdürlüğü ile Yönetim Kurulu Başkanvekilliği görevimi sürdürmekteyim.

Bunun yanında apartman ve site yöneticiliği görevlerini yürütmüş olup son 6 yıldır da oturduğum sitenin Yöneticiliğini yapmaktayım.

2005 Yılından beri bireysel olarak piyasada gayrimenkul ve otomotiv sektörü'ndeki faaliyetlerimi profosyonel anlamda yapmak üzere 20 yıllık bankacılık ve finans deneyimli eşim Eylem YILMAZ ile birlikte özel eğitimler ve seminerler sonucu Emlak danışmanlığı sertifikasını alarak 3E Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı ünvanlı firmamız kurduk.

Eşim ile birlikte hizmet sektörü ve insan ilişkilerinde kazanmış olduğumuz tecrübeleri siz değerli müşterilerimizle güven,samimiyet,dürüstlük,şeffaflık ilkelerimiz ile birlikte paylaşmaktan mutluluk duyar ve gayrimenkul konusunda her türlü destek ve sorularınız için bizimle iletişime geçmenizi bekleriz.

İbrahim YILMAZ