1980 Çanakkale doğumluyum. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümünden ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme Bölümünden mezun oldum. Evli ve bir çocuk babasıyım.
Profesyonel iş yaşantıma 1998 yılında Bilgisayar Teknik Servis Personeli olarak başladım. 2002 yılında Özel Çanakkale Koleji’nde Bilgisayar Öğretmeni olarak aldığım teklifi değerlendirdim. 4 yıl süren bu görevimin son 1,5 yılında Bilgi İşlem Sorumluluğunu da üstlendim. Sonrasında aynı şirketler grubu içinde Hızlı Sistem Teknoloji Mağazası Yöneticiliği görevine atandım. 2009 yılında İzmir’e gelerek Sanovel İlaç Firmasında DEÜ Hastanesi Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak çalıştım. 2013 yılının başında Kurumsal bir Gayrimenkul Danışmanlık şirketi bünyesinde Gayrimenkul Sektörüne girmeye karar verdim. Urla ve Güzelbahçe uzmanlık bölgesi olarak çalıştım. 2014 yılında ofisimizi kapatarak Gayrimenkul Sektöründe Eğitim ve Koçluk Hizmeti veren Keller Williams Bornova Bölge Müdürlüğü’nün açılışını yaptık.
KW ailesine girdiğim andan itibaren Proje Satış Sorumlusu olarak bir projenin satış ve pazarlama organizasyonlarını üstlendim. Projenin sona ermesi ile birlikte KW Bornova çatısı altında hizmet veren Proje Takımı ile bir ortaklık yaparak 12 adet projenin bazılarında proje geliştirici olarak görev alırken bazılarında ekip, kordinasyon işleri, satış ve pazarlmana işlerini yürüttüm.
2018 yılı itibarıyla sahaya geri dönerek Urla-Güzelbahçe Uzmanlık Bölgesi olarak çalışmaya başladım.
Özellikle ekspertiz konusundaki deneyimlerim, doğru fiyatlandırmam ve doğru pazarlama stratejisi kullanmam, bir çok proje ve villa satışının gerçekleşmesinin temelinde yatan unsurlardır.
Sizin için size özel olarak, en doğru strateji ile bugüne kadar edinmiş olduğum tecrübelerimi, sahip olduğum network’un sağladığı avantajları en doğru şekilde kullanarak, mülkünüzün doğru pazarlanması, en kısa zamanda, olabilecek en doğru değerde satılması ve satış işleminin sorunsuz ve hızlı çözümlenmesi için süreçleri yönetiyorum.
Gayrimenkul ile ilgili tüm işlemlerinizde sizlere daha hızlı, güvenilir ve profesyonel hizmet sunacak; siz değerli müşterilerime her şeyin en iyisine layık olduğunuzun bilincinde olarak; bundan böyle daima aranızda ve hizmetinizde olacağım.
Müşteri Memnuniyeti için, Dinle, Anla, Bilgilendir ve Uygula felsefesi ile yola çıktığım bu keyifli yolculukta yollarımızın bir gün kesişeceğini tahmin ediyorum.