KALBUR İNŞAAT LTD. ŞTİ .

İnşaat şirketimiz 1984 yılında kurulmuştur . Günümüze kadar şirketimiz profesyonel kadrosuyla bir çok inşaat ve projelerde imzasını atmış olup.
İnşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olan KALBUR İNŞAAT firması yaklaşık yarım asırlık bir tecrübe ve deneyime sahiptir. 1984’ lü yıllarda Kalbur inşaat mühendislik adı altında faaliyetlerine başlayan firmamız dinamik ve yenilikçi bir yapılanmanın da beraberinde kurucumuz Ali KALBUR’un yönetiminde KALBUR İNŞAAT firması adını alarak sektörde var olmaya devam etmiştir.
Kurulduğu yıllarda dönemin ihtiyaçlarına uygun konut projeleri, peyzaj düzenlemeleri, alt yapı, onarım, restorasyon ve güçlendirme alanlarında faaliyet gösteren firmamız, ilerleyen yıllarda konuttaki başarısını tecrübeli ve gelişen ekibi ile okul, otel, işyeri, fabrika, endüstriyel yapı ve tesis inşaatları başta olmak üzere birçok alanda göstermiştir.
Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

Adres / Yeni Mahalle Bülent Ecevit Caddesi 26/ 4 B

AYDIN / DİDİM
KALBUR İNŞAATALİ KALBUR : 0532 066 97 09

ÖZKAN KALBUR : 0530 559 4509