Amiral Gayrimenkul

Ofisimiz 16.11.2015 tarihinde açılmıştır. Gayrimenkul Sektöründe Dünya Devi farklı markalar çatısı altında uzun zaman başarıyla çalışmıştır. Son olarak bağlı bulunduğu markanın el değiştirmesi sonucunda gördüğü lüzum üzerine 10.11.2018 tarihi itibarıyla da kendi markasıyla Kartal, İstanbul'da hizmet vermeye kaldığı yerden devam etmektedir.

Müşterileri, Çözüm Ortakları ve Meslektaşlarıyla karşılıklı güven ve yakın işbirliği içinde olan ofisimiz alım, satım, kiralama ve devir ihtiyaçlarında en iyi sonucu almayı hedefleyerek müşteri merkezli ve sonuç odaklı bir şekilde özveriyle çalışır. 

Şubesi olduğu markalar bünyesinde iken farklı kategorilerde aldığı ödüllendirmeler ile birlikte, kendisinden daha eski ve sayıca kalabalık ofislerin önüne geçerek işlem ve ciro sıralamalarında bir çok kez dereceye girmiştir.

Amiral Gayrimenkul rekabet konusunda kendi başarı çıtasını sürekli yukarılara taşıma azmi ve gayreti içinde çalışan dinamik bir ofistir. Biz ileri gitmeyenin geri gideceğine inanan ve bu işi Ticaret Bakanlığından aldığı Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi ile son derece ciddi yapan bir danışmanlık markayız.

Alp Tekin - İşletme Sahibi

07 Şubat 1977 doğumludur. 1999 Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. 2002 Yılında ABD'de ESL (Dil Eğitimi) Programlarını, 2004 senesinde Wilkes University/ABD'de MBA (İşletme Yönetimi) eğitimini tamamladı.

Uluslararası Havacılık Sektöründe bir çok farklı departmanda Uzman Yardımcısı, Uzman, Güney Avrupa ve Afrika Bölgesi Ücret ve Gelir Yönetimi Müdürü ve son olarak Hırvatistan Genel Müdürü olarak 10 sene başarıyla görev yapmıştır. Çalıştığı markanın çok başarılı bir sosyal sorumluluk projesine fikri geliştirmiş ve sahada uygulaması içinde de görevler almış ve ödüllendirilmiştir.

2015 yılında farklı bir sahada kariyer yapmaya başlayarak hayatında yeni bir sayfa açmıştır. Gayrimenkul yatırımcısı iken profesyonel gayrimenkul danışmanlığı sektöründeki danışmanlık hizmetlerine olan ihtiyacı bizzat tecrübe etmiş; işin potansiyelini ve geleceğini görerek bir uluslararası gayrimenkul firma çatısı altında gayrimenkul sektörüne bir girişimci olarak adım atmıştır. Kendini aşmayı hedefleyen ve hep daha iyi olmayı önceleyen bir insan ve broker olarak kariyerine gayrimenkul sektöründe devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.