2004 yılında emlakçılık alanında faaliyet gösteren ve 2011 senesinde yapılanmasını tamamlayarak Altın Nesil Emlak olarak faaliyet göstermeye başlamış olup, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini hizmete sunmuştur.

Altın Nesil Emlak ekibi insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir.

ALTIN NESİL EMLAK her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir. Yalnız ofisiyle değil, yüzlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak, gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlatmıştır.

Tüm ofislerin internet üzerinden gönderdikleri bilgilerin yanı sıra sektörle ilgili gelişmelerin de sıklıkla yer aldığı www.altinnesilemlak.com.tr, üstlendiği misyonu başarıyla sürdürmektedir.

Türk insanı yaşamı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye (emlakçıya) değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir.
İstanbul İkitelli-Mahmutbey İstoç bölgesinde Satılık-Kiralık İş yeri, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.

Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkânlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında Altın Nesil Emlak farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Misyonumuz
MİSYONUMUZ: Emlak sektörünün dünyadaki öneminin ülkemizde de benimsenerek uygulanması ve bu sektörün eğitimli ve uzman kadrolarla temsil edilmesi ve bunun sonucu olarak haksız kazanç elde eden kişilerin bertaraf edilmesi
Vizyonumuz
VİZYONUMUZ: Dürüst, etik ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile hizmet sunmak