?

Prime One Angora, Hatırlı Mimarlık tarafından projelendirilmiş, 12 dönümlük özel bir arsa üzerine konumlandırılan toplam 18 villadan oluşan özel bir projedir. Brüt 700-750 m2 alana sahip villaların tamamı dört katlı ve hepsinde akıllı ev sistemi mevcut durumdadır. Tüm evlerde bulunan asansör sistemleri katlar arasında hareket etmeyi kolaylaştırırken; yüksek tavanlar ve geniş pencereler sayesinde aydınlık ve ferah bir mekanda yaşama imkanı yaratılmıştır. Geniş odalar, özel giyinme odaları, ferah banyolar ve inanılmaz kullanışlı mutfağın yanısıra görevli odası gibi imkanlar sayesinde, herkes kendine özel bir yaşam alanına sahip olma şansına sahiptir.Cephe tasarımlarında kullanılan western red cedar taş kaplamalar ve titanyum çatı kaplamaları gibi dayanıklı ve kaliteli malzemeler, Prime One Angora evlerini şık oldukları kadar uzun ömürlü de kılmaktadır. Projemizde aydınlık ve bol ışıklı mekanlar yaratan mimari tasarımlara önemle yer verilmiştir.Söz konusu projemizde 12 adet villa satılmış olup kalan 6 adet villamız satıştadır. Tüm villalarımızın tapusu mevcuttur. Satışta olan villalarımız resimlerde belirtildiği üzere 2,3,5,6,8 ve 13 numaralı villalardır. Satışta olan villalarımızdan 2 ve 3 numaralı villalar açık bodrumlu, diğer tüm villalarımız kapalı bodrumludur. Her villamızın bahçe alanı farklı olup bahçe alanları 575 m2 ile 750 m2 arasında değişmektedir.
Söz konusu projemizde villa fiyatları 1.975.000 TL'den başlamakta, konumu, cephesi, bahçe büyüklüğü ve açık/kapalı bodrumlu olmasına göre 2.250.000 TL'na kadar çıkmaktadır.
Söz konusu fiyat gayrimenkulümüzün ileri kaba şeklinde teslim fiyatı olup zemin, kapılar, mutfak ve banyo bu fiyata dâhil değildir.

Söz konusu projenin satışında Coldwell Banker Başkent adına Evren Barutçu münhasıran yetkilidir.

Prime One Angora, Hatırlı Mimarlık tarafından projelendirilmiş, 12 dönümlük özel bir arsa üzerine konumlandırılan topla  

Özellikler

  • İlan No 174436
  • Tarihi 12 Şubat 2015
  • Oda Sayısı 6
  • Salon Sayısı 1
  • Banyo Sayısı 2
  • Binadaki Kat Sayısı 4
  • Bulunduğu Kat Müstakil
  • Bina Yaşı 0
  • Isıtma Tipi Kombi (Doğalgaz)

Özellikler

Dış Özellikler

Bahçe
Dış Cephe
Otopark
Asansör
Balkon
Otopark Asansörü
Panjurlu
Ses Yalıtımı
Su Deposu

Bölge Emlak Raporu

Bölgedeki 100m²'lik bir daire için:

Bölge Emlak Raporu

Konut Fiyatları (Ortalama 100m2'lik konut için)

Satış Fiyatı
Minimum Maksimum
Kira Fiyatı
Minimum Maksimum
Geri Dönüş Süresi
YIL
Kiraya verilen konutun geri dönüş süresi

Konut Piyasa Bilgileri
Demografik Bilgiler

Toplam Nüfus
Kişi

Sosyo - Ekonomik Derece

Eğitim Durumu
Yaş Dağılımı
Medeni Durum
0 (312) 436 01 00