Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Ankara Eryaman Satılık Daire

(278 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
162.000 TL
ERYAMAN'DA BAKIMLI YATIRIMLIK UYGUN 2+1 SATILIK DAİRE
Evinbizden Gayrimenkul
Şehit Osman Avcı, Etimesgut
2+1
2gün önce
90 m²
262.000 TL
İstanbul Yoluna Cepheli 2+1 Satılık Daire
Özgür Aydın
Şehit Osman Avcı, Etimesgut
2+1
3gün önce
95 m²
124.000 TL
Etimesgut şeker mahallesi  satılık 2+1
Şeker, Etimesgut
2+1
26.8.2019
83 m²
655.000 TL
METROMALL ERYAMAN'DA 4+1 DAİRE
Tunahan, Etimesgut
4+1
3gün önce
184 m²
509.000 TL
METROMALL ERYAMAN'DA 3+1 DAİRE
Tunahan, Etimesgut
3+1
3gün önce
137 m²
649.000 TL
Eryaman Maybak Göl Manzaralı Havuzlu Satılık Daire
Şehit Osman Avcı, Etimesgut
4+1
2.9.2019
185 m²
409.000 TL
MÜKEMMEL KONUMDA METROYA YAKIN DAİRE 3+1
Şehit Osman Avcı, Etimesgut
3+1
Bugün
177 m²
660.000 TL
ERYAMAN METROMALL KONUTLARINDA SATILIK 4+1
Yener Akdağ
Güzelkent, Etimesgut
4+1
3gün önce
184 m²
510.000 TL
Eryaman Metromall Metro Yanı Satılık 3+1 Daire
Yener Akdağ
Güzelkent, Etimesgut
3+1
3gün önce
150 m²
162.000 TL
ERYAMAN'DA BAKIMLI YATIRIMLIK UYGUN 2+1 SATILIK DAİRE
Evinbizden Gayrimenkul
Şehit Osman Avcı, Etimesgut
2+1
3gün önce
90 m²
415.000 TL
Acil Satlik Sıfır 4+1 Daire
Hakan Akçam
Göksu, Etimesgut
4+1
6gün önce
140 m²
499.000 TL
Etimesgut Tunahan'da Satılık Daire Metromall 3+1
Kemal Çiftçi
Tunahan, Etimesgut
3+1
5gün önce
137 m²
140.000 TL
ERYAMANDA SATILIK 1+1
Şehit Osman Avcı, Etimesgut
1+1
14.9.2019
65 m²

Ankara Eryaman satılık daire alırken dikkat edilecekler
Birikimleri değerlendirmenin en akıllıca yolu ev almaktır. Bir ev almak için yeterli miktarda birikimimiz olmasa bile bunu konut kredisi ile destekleyerek istediğiniz özelliklerdeki daireyi satın alabilirsiniz. Hayallere ve beklentilere uygun ev sahibi olmak herkesin hedefidir. Kendi evine sahip olmanın huzuru, istediğin her değişikliği, yaşadığın evde yapabilmenin keyfidir. İyi bir birikim yaptıysanız yeni yapılmış güzel bir daire almak için zorlanmazsınız. Ama tamamen konut kredisi ile alınacak bir ev için bütçenizi aşacak evlerden uzak durmalısınız. Ankara Eryaman satılık daire ilanlarına ulaşmak için “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com’u ziyaret edebilir, sizi bekleyen en güzel dairelere ulaşabilirsiniz. Satılık ev fiyatları bulunduğu bölgeye, sahip olduğu özelliklere, binanın durumuna göre farklı niteliklerle artıyor. Aradığınız en uygun ve size göre evi bulmak için zingat.com’a danışabilirsiniz. Aldıktan sonra pişman olmayacağınız güzel bir ev almak için dikkatli olmalısınız. Satılık dairelere bakarken doğru evde hangi özellikler olmalı bir bakalım.
Satılık evin konumu avantaj sağlamalı
Satın almayı planladığınız evin çevresinin, komşularının düzgün olması, aile ile oturulabilecek kalitede ve hayat şartlarınıza uygun olmalı. Ayrıca Ankara Eryaman satılık daire konumu alışveriş merkezlerine, okula, hastaneye, toplu taşıma araçlarının duraklarına yakın mesafede olmalı. Bulunduğu konum hayatınızı kolaylaştırır nitelikte olmalı. Bunun yanı sıra satın almak istediğiniz satılık ev sağlınızı olumsuz etkileyebilecek atıklar barındıran tesislerden, sanayi bölgelerinden uzak olmalı.
Satılık daire büyüklüğü ihtiyacı karşılamalı
Daire satın alırken ilk olarak evin kullanışlı olmasına özen gösterin. Aldığınız evin oda sayısını ihtiyacınız ile doğru orantılı olmasına dikkat edin. Satılık ev ilanlarındaki metrekare hesaplarında balkon gibi yerlerde hesaba katıldığı için büyük söylenebilir. O yüzden beğendiğiniz Ankara Eryaman satılık daireleri görmenizde fayda vardır.
Satılık dairede izolasyon olmalı
Almak istediğiniz satılık dairenin binasında ısı yalıtımı olmasına dikkat edin. Isı yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Bu da cebinize ve yaşam kalitenize olumlu etkide bulunmaktadır. Isı yalıtımı ayrıca rutubet sorununu da ortadan kaldırır. Duvarlarda küflenme ve mantar oluşumunu da engeller. Hem sağlığınıza, hem de cebinize iyi gelecek bu özelliğe çok dikkat etmelisiniz.
Daire içerisinde tadilat gerektirecek sorunlar olmamalı
Satın almayı planladığınız daire daha önceden kullanılmış bir yer ise içerisindeki döşemelerin, kapıların, fayansların, mutfak dolaplarının ve çekmecelerinin sağlam olması gerekir. Evin içerisini yenilemek gibi planlarınız varsa çok sıkıntı yaratmayacaktır. Ancak hemen taşınıp içerisinde yaşamayı düşünüyorsanız Ankara Eryaman satılık daire bakım ve onarım gerektirmeyen özellikte olmalı. Eski binalarda özellikle tesisatın sağlam olduğunu kontrol ettirmelisiniz. Bakım ve onarım masrafları genellikle maliyetli olduğu için bu sorunların satıştan önce halledilmesi size avantaj yaratacaktır.
Satılık daire tapusunu incelemelisiniz
Satılık daire alırken her konuda tedbiri elden bırakmamalısınız. Almak istediğiniz Ankara Eryaman satılık daire tapu kaydını araştırmalısınız. Tapu üzerindeki bilgilerin size söylenenlerle uygunluğunu karşılaştırmalısınız. Gayrimenkul sahibinin muhatap olduğunuz kişi olduğuna emin olmalısınız. Almak istediğiniz daire üzerinde, bulunduğu bina üzerinde ipotek, haciz gibi sorunların olup olmadığını araştırmalısınız. Satışa engel olacak bir kısıtlamanın olup olmadığını araştırmalısınız. Yeni yapılan binalarda özellikle iskân iznini ve imar durumunu da araştırmalısınız. Ayrıca satın almayı planladığınız Ankara Eryaman satılık daire depreme dayanıklı olduğunu gösteren raporu araştırmalısınız.
Bunların dışında satılık bir daire almaya karar verdiyseniz o dairenin geçmiş döneme ait borçları olup olmadığını araştırmalısınız. Elektrik, doğalgaz, su faturalarının, vergi borçlarının sıfırlanmamış olması, başkalarının yaptığı borcu ödemek zorunda bırakabilir. Mağduriyet yaşamamak için dikkatli olmalısınız.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım