Ankara’da 1 milyar değerinde iki yeni proje

Ankara’da 1 milyar değerinde iki yeni proje

Kuzu Grup’tan Ankara’ya dev yatırım...

Kuzu Grup, Ankara'nın prestijli lokasyonlarından Oran ve Yıldız’da iki karma proje hayata geçiriyor. Kuzu Effect ve Kumru Ankara ismini taşıyan yeni projelerin yaklaşık yatırım değeri 1 milyar TL.


Kuzu Effect’te fiyatlar 750 bin TL’den başlıyor

Kuzu Grup’un karma projelerinden Kuzu Effect, Oran’da yükseliyor. Kuzu Effect şehirle bütünleşik, toplu taşım imkânına sahip ve ormanlarla çevrili konumuyla da dikkat çekiyor. Rezidans, ofis, stüdyo, loft ve açık çarşı fonksiyonlarını bir araya getiren Kuzu Effect yaklaşık 30 bin 730 metrekare arsa alanına sahip. Leed Gold almayı hedefleyen projede yaklaşık 8 bin 200 metrekare yeşil alan bulunuyor.

Şehir, orman ve göl manzaralı Kuzu Effect’te 203 konut, 44 ofis ve açık çarşı bulunuyor. Kuzu Effect’in rezidans kısmında 1+1’den 5+1’e kadar daireler, loft bölümünde 4+1 ve 5+1 daireler, stüdyo bölümünde home ofisler, 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Toplam 1500 araçlık kapalı otopark alanı mevcut olan Kuzu Effect’in sosyal donatı alanlarında ise çocuk oyun alanları, etkinlik alanları ve lounge'lar bulunuyor.  

Kuzu Grup imzasını taşıyan Kuzu Effect, TOKİ ile arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı modeliyle hayata geçiriliyor. Fiyatların 750 bin TL’den başladığı projenin teslim tarihi 2017 yılının Eylül ayı olacak.Kumru Ankara ile başkentte bir ilk 

1+1'den 5+1'e kadar alanları 66 ila 297 metrekare arasında değişen farklı konut seçenekleri sunan Kumru Ankara’da rezidans hizmeti veriliyor. Projede katta sosyal tesis bulunması Ankara'da bir ilk olarak öne çıkıyor. Kumru Ankara projesi meydanıyla da dikkat çekiyor. Gün boyu enerjisi hiç düşmeyen meydanda birbirinden değişik lezzet adresleri yer alırken, bu konsept hem Kumru Ankara sakinlerine hem de tüm Çankaya’ya sesleniyor.

164 konut ve açık çarşının yer aldığı Kumru Ankara; 10 bin 609 metrekare arsa alanı üzerinde 60 bin 216 metrekare inşaat alanına sahip. Projenin Eylül 2017’de sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.