Ankara’da 350 bin TL’ye daireler!

Ankara’da 350 bin TL’ye daireler!

Koordinat Çayyolu’da uygun fiyatlı daireler satışta…

Ankara Ümitköy’de Emlak Konut GYO ve YP İnşaat işbirliğiyle hayata geçirilen Koordinat Çayyolu projesinde satışlar devam ediyor. Haziran 2019’da teslim edilecek olan dairelerin fiyatları 350 bin TL ile 2 milyon 500 bin TL arasında değişiyor. 


Emlak Konut’tan görülmemiş kampanya!


İndirimde son tarih 31 Aralık’ta! 

Projede 31 Aralık’a kadar devam eden % 20 peşinat ile 120 aya kadar vade kampanyasıyla uygun fiyata ev sahibi olmak mümkün. Koordinat Çayyolu projesi, 3 blokta 18 kat, diğer bloklarda ise 8 katlı ve yatay mimariyle inşa ediliyor. Toplam 427 dairenin bulunduğu projede, 1+1’den 5+1’e farklı daire tipleri bulunuyor. Emlak GYO ve YP İnşaat güvencesi

Emlak Konut GYO ve YP İnşaat işbirliğiyle hayata geçirilen Koordinat Çayyolu’nun kısa sürede konut alıcısının ilgisini çektiğini ifade eden YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, bu başarıda YP ve Emlak GYO’ya duyulan güven ile detaylı düşünülmüş proje kurgusunun büyük payı olduğunu söyledi. Çankaya, devlet güvencesinin yanında YP İnşaat’ın yıllardan bu yana inşa ettiği güvenin alıcıyı rahatlattığını belirterek, "Projede, Emlak Konut GYO ve YP İnşaat imzası olması konut alıcısını rahatlatıyor. Genelde yaz ayları inşaat sektörü için durgun geçen zamanlardır. Bir de yaşanan tatsız olaylar da eklenince, sektör bu dönemde hareketsiz kaldı. Ancak Emlak Konut GYO’nun 31 Aralık’a kadar devam edecek ‘%20 peşinat ile 120 aya kadar vade’ kampanyası ile Koordinat Çayyolu çok hızlı bir başlangıç yaptı” dedi.