Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Antalya Fener Kiralık Daire

(29 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
2.750 TL
Yeşilbahçe'de Site içinde geniş 3+1 Kiralık Daire
Özgür Takmaz
Yeşilbahçe, Muratpaşa
3+1
6Gün Önce
185 m²
3.500 TL
Lara Fener'de Kiralık 3+1 Daire
Özgür Takmaz
Fener, Muratpaşa
3+1
5.10.2019
180 m²
2.000 TL
Muratpaşa Fener'de Kiralık Daire
Fener, Muratpaşa
2+1
7.10.2019
110 m²
1.700 TL
Muratpaşa Yeşilbahçe'de Kiralık Daire
Yeşilbahçe, Muratpaşa
3+1
4.10.2019
160 m²
6.500 TL
Muhteşem manzaralı 3+1
Yunus Doğan
Fener, Muratpaşa
3+1
25.9.2019
180 m²
4.500 TL
DENİZ MANZARALI 4+1 EŞYALI DAİRE
Emlak Marketi Antalya
Fener, Muratpaşa
4+1
24.9.2019
185 m²

Antalya Fener kiralık daire bulmak için dikkat edilmesi gerekenler
Antalya Fener kiralık daire ararken uzun ve yorucu süreci en hızlı atlatmak ve her an yanınızda destek olacak bir danışman arıyorsanız Zingat.com sitesini ziyaret etmelisiniz. İstediğiniz özellikteki kiralık daireyi anında bulabileceğiniz siteden size en uygun bölgedeki ilanları da öğrenebilirsiniz. Antalya Fener kiralık daireler arasından beğendiğiniz yerlerin piyasa değerini de kolayca hesaplatabilirsiniz. Kiralık ev arama sürecinize yardımcı olacak olan bu site sayesinde taşınmak biraz daha kolaylaşacaktır. Doğru kiralık daireyi bulmanıza yardımcı olacak bazı bilgileri şöyle sıralayabiliriz;
Kiralık daire bütçenize uygun olmalı
Kiralayıp içinde yaşamak istediğiniz Antalya Fener kiralık daire maddi açıdan sizi zor duruma sokmamalı. Bütçenize uygun olacak bir kiralık daire bulmalısınız. Bunun için de çok araştırma yapmanız iyice incelemeniz gerekiyor. Zingat.com sayesinde baktığınız kiralık dairelerin piyasa değerini anında hesaplayabilirsiniz. Böylece kiralık daire ararken içiniz rahat olarak hareket edebilirsiniz. Ayrıca ilgili dairenin ederinden yüksek istenen kirası için bile doğru bir pazarlık bile yapmanıza fayda sağlayacaktır. Baktığınız kiralık dairelerin ortak giderlerini araştırmalısınız. Kiraya ek ödenecek aylık ortak giderlerin de çok fazla olmadığı yerleri tercih etmelisiniz.
Kiralık dairenin konumu en önemli etkenlerden birisi
Kiralamak istediğiniz Antalya Fener kiralık daire bulunduğu çevresi sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz yerlere yakınlığı çok önemlidir. Bulunduğu çevrenin güvenilir insanlarla çevrili olması gerekir. Ayrıca okuyan biri için üniversiteye, çalışan için işe yakınlığı avantaj sağlayacaktır. Yani başka bir deyişle alıveriş merkezlerine, okula, hastaneye, bankaya, toplu taşıma araçlarının duraklarına yakın mesafede olması faydalı olacaktır. Sağlığa olumsuz etki edecek tesislerden de uzak yerde daire kiralamalısınız.
Kiralık daire oturulabilir ve bakımlı olmalıdır
Yaşayacağınız evin bakımlı olması size yaşam kalitesi olarak dönecektir. Baktığınız Antalya Fener kiralık daire bakımlı olmalı. Tadilat, onarım gibi can sıkıcı sorunları olmamalı. Kullanacağınız dolapları, kapıları, pencereleri, tesisatı sağlam olmalı. Ayrıca evin rutubet, su akıtma gibi sorunları olmamalı. Baktığınız kiralık dairenin ısı yalıtımı yapılmış olmalı. Isı ve ses yalıtımı yapılmış binalardaki kiralık daireler hem bütçeye katkı sağlar hem de yaşam kalitenizi arttırır. Komşudan gelen sesler ya da dışarının gürültüsü keyfinizi kaçırmaz. Özellikle kışın evinizin iyi ısınmasını ve faturanızın ise az gelmesi konusunda fayda sağlar. Bunlar dışında çok önemli konulardan bir tanesi de can güvenliğinizi düşünerek oturmak istediğiniz kiralık dairenin depreme dayanıklı olduğundan emin olmalısınız.
Kiralık daire bulduğunuzda dikkat edilecekler
Aradığınız Antalya Fener kiralık daire bulduysanız öncesinde dairenin geçmiş dönemlere ait fatura borcu var mı bunu öğrenmenizde fayda var. Ödenmemiş olan elektrik faturası, doğalgaz faturası var ise ev sahibinden sıfırlamasını talep etmelisiniz. Bu sorunlar halledilmeden de kira sözleşmesi yapmayın. Kira sözleşmesi yaparken bağlayıcılığı olması açısından noter onaylı yapılmalı. Kira sözleşmesinde evi kiraladığınız şartları ve daha sonra teslim edeceğiniz şartları sözleşmeye yazdırmanız faydalı olacaktır. Başta konuşulmamış boya, badana işlerini taşınırken böylelikle isteyemezler. Ayrıca evde eksik olan bir şey varsa mutlaka sözleşmeye yazdırmalısınız. Apartman aidatını da sözleşmeye yazdırmalısınız. Bunun dışında daireyi kiralarken ödediğiniz başka bedeller varsa sebepleri ile birlikte ne kadar olduklarını da sözleşmeye yazdırmalısınız. Yıllık kira artış miktarını ya da oranını baştan belirleyerek sözleşmede yer almasını sağlamanız faydalı olacaktır.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım