Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Antalya Meltem Kiralık Daire

(11 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
900 TL
ANTALYA GÜVENLİK 1+1 KİRALIK DAİRE
Behçet Yılmaz
PinGüvenlik, Muratpaşa
900 TL
Daire
1 + 1
Dün
2.200 TL
MELTEMDE KISMİ DENİZ MANZARALI ÖNÜ AÇIK FERAH TADİLATLI DAİRE
Tuba Karcı Topçu
PinMeltem, Muratpaşa
2.200 TL
Daire
3 + 1
27.3.2019
900 TL
Muratpaşa Bayındır'da Kiralık Yüksek Giriş
PinBayındır, Muratpaşa
900 TL
Daire
2 + 1
27.3.2019
2.000 TL
MELTEM DE FULL YAPILI DENİZ MANZARALI 3+1/140M2 DAİRE 2000 TL
PinMeltem, Muratpaşa
2.000 TL
Daire
3 + 1
4gün önce
700 TL
Muratpaşa yıldız mah Eşyalı daire giriş kat
PinSoğuksu, Muratpaşa
700 TL
Daire
1 + 1
4.4.2019
1.150 TL
3+1 KİRALIK DAİRE SOĞUKSU M.PAŞA
PinSoğuksu, Muratpaşa
1.150 TL
Daire
3 + 1
3gün önce
1.500 TL
MELTEMDE DENİZ MANZARALI EŞYALI KİRALIK DAİRE
PinMeltem, Muratpaşa
1.500 TL
Daire
2 + 1
1.4.2019
1.300 TL
DENİZE VE ANTALYA EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ YANI 3+1 ACİL
Emlak Marketi Antalya
PinMeltem, Muratpaşa
1.300 TL
Daire
3 + 1
3.4.2019
700 TL
ANTALYA DÜNYA GÖZ YANINDA CUMA PAZARINA YAKIN 2+1 KİRALIK
Özgür Özcan
PinBayındır, Muratpaşa
700 TL
Daire
2 + 1
3.4.2019
1.650 TL
Antalya Muratpaşa Meltem Mahallesi 3+1 Kiralık 1.650 tl
Oguz Yalçın Senel
PinMeltem, Muratpaşa
1.650 TL
Daire
3 + 1
26.3.2019
1.000 TL
Güvenlik Mahallesi 3+1 Eşyalı 180m² Asansörlü Kiralık Daire
Önder Gökçesu
PinGüvenlik, Muratpaşa
1.000 TL
Daire
3 + 1
22.3.2019

Antalya Meltem kiralık daire bulmak için izlenecek yol

Yaşayacağımız evin her zaman en güzel özelliklere sahip olmasını isteriz. Kiralık daire ararken ilk olarak bütçemize uygun ilanlara bakmalıyız. Daha sonrasında kiralık daire özelliklerini seçmeliyiz. Kendinize en uygun kiralık daireyi bulmak için Zingat.com sitesine göz atmalısınız. Zingat.com sitesi üzerinden anında istediğiniz yerin piyasa değerini hesaplayabilir ve kiralık daire arayışınızı kolaylaştırabilirsiniz. Antalya Meltem kiralık daire arayışınıza destek olacak Zingat.com sitesinden seçeceğiniz ilanlarda olması gereken özelliklerden kısaca bahsedelim. Kiralamak istediğiniz daire hayatınızı kolaylaştırmalı ve size olumlu katkıda bulunmalı. Sağlık yaşam koşulları sunan bir Antalya Meltem kiralık daire seçmelisiniz. Kiralık daire özelliklerinde şu hususlar üzerinde durmalısınız;

- Kiralayacağınız dairenin bakımlı olmasına özen gösterin. İçerisinde tadilat gibi masraflar olan yerlerden uzak durmalısınız. Kiralık dairenin yer döşemeleri, parkeleri, kapıları, dolapları sağlam ve sağlıklı olmalı.
- Antalya Meltem kiralık daire ararken ısı yalıtımı özelliğini kontrol etmelisiniz. Isı yalıtımı Antalya gibi nem oranın yüksek olduğu bir şehirde hem rutubet sorunlarını engeller hem de kışın tasarruf etmenize yardımcı olur. Isı yalıtımı sayesinde konforlu bir ev ortamına kavuşmuş olursunuz. Bu yüzden kiralık dairede izolasyon olmasına özel olarak önem verin.
- Kiralık daire ararken cephesel özelliklerini de kontrol etmelisiniz. Kiralık dairenin cephesi şundan dolayı önemlidir, güneş ışığı alan daireler daha aydınlıktır ve kışın daha kolay, hızlı ısınır. Bu durum da hayatımıza olumlu yansıyacaktır.
- Antalya Meltem kiralık daire büyüklüğüne karar verirken ihtiyaçlarınızı ön planda tutmalısınız. İhtiyacınız olan metrekareyi ve oda sayısını seçmelisiniz. Ayrıca odaların 2+1, 3+1 olması kadar odaların kullanışlı ve geniş olmasına da bakmanız fayda sağlar.
- Kiralık daire konumunu belirlerken size fayda sağlayacak yerler seçmelisiniz. Kiralık daire konumu hastaneye, şehir merkezine, alışveriş merkezlerine, gitmeyi çok sevdiğiniz mekanlara ve toplu taşıma araçlarına ya da duraklarına yakın olmalı.
- Kiralık daire ararken ödenmemiş fatura borcu bulunmamasına dikkat edin. Elektrik, su, doğalgaz faturalarından dolayı mağduriyet yaşayabilirsiniz.
- Kiralık daire ararken ara katları tercih etmek avantaj sağlayabilir. Bodrum kat ve çatı katlarında aşırı ısınma ya da aşırı soğuma ile karşılaşabilirsiniz.
- Kiralık daireleri araştırırken özelliklerinin yanı sıra aidat giderleri gibi yan giderleri olup olmadığını ve miktarlarını da araştırmalısınız. Sonradan istenmeyen bir sürprizle karşılaşmamak için tedbirinizi almalısınız.
- Ayrıca kiralık daire için depozito ya da kapora gibi miktarlar var mı araştırmalısınız. Var ise bütçenizi aşmayacak tercihlerde bulunmalısınız.
- Antalya Meltem kiralık daire bulduğunuzda gerçek mülk sahibi ile kira sözleşmesi yapmalısınız. Bu sözleşmede yer alacak maddelerin haklarınızı korumaya yönelik olmasına dikkat etmelisiniz.
- Kira sözleşmesinde kiralık ev için ödediğiniz her kalemi tutarlarıyla birlikte bulundurmalısınız.
- Ayrıca yıllık kira artış oranını en başından konuşup belirlemelisiniz. Bu artış oranını net rakamlar olarak belirlemelisiniz. Enflasyon oranı kadar arttırılacak gibi ibarelerden kaçınmalısınız.
- Sözleşmede eve girerken kiralık daireyi teslim aldığınız şartları belirtmeli ve taşınacağınız zaman yapmanız gerekenleri de konuşup yazdırmalısınız. Taşınırken hep sorun olan boya, badana işleri ve kombi bakımı konularını en başından belirleyerek sözleşmede yer vermelisiniz.
- Kira ödemelerini kesinlikle elden yapmamalısınız. Hem yasal açıdan hem de güvenilirlik açısından ödemelerinizi banka aracılığı ile yapmalısınız. Bazı ev sahiplerinin vergiden kaçırmak adına kira bedellerini elden istemesine taviz vermemelisiniz. Bu suça ortak olmamalısınız.

SEN YORULMA,
EVİNİ BİZ BULALIM

Bilgilerini bırak, evini zingat.com bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım