?
Arnavutköy Haraççı - Hadımköy Yolu Caddesin'de 7812 m2 ARSA
00
İlan Tarihi: 14 Mayıs 2016
İlan No: 284567

5.000.000 TL

İstanbul , Arnavutköy , Haraççı

- 7812 m²

Oluşturduğumuz geniş teknik alt yapı, bilgi birikimi, modern çalışma sistemimiz ve müşteri odaklı çalışmalarımız bizi kurumsal kimliğe sahip profesyonellik düzeyine getirmişti.1989 'dan beri kazandıran ve dahada kazandırmaya devam eden Firmamız Çalışmalarını size sunmayı Bekliyor..
BÜYÜK PROJELER ARNAVUTKÖYDE GELECEK KURUYOR.
İSTANBUL`un Yarını Arnavutköy’de Yeni Şehir Kuruluyor. Her yere Metro Projesi İle Eski Edirne Asfaltının Yenilenmesi Çalışmasını Başlatan Kadir Topbaş, Arnavutköy'e 4 Ayrı Raylı Sistem Hattı Getireceklerini, Habipler-TopkapıTramvayı'nı da Metroya Dönüştürüp 2019'da Her Yere Metro Projesi KapsamındaArnavutköy'de Aktif Seferlerin Başlayacağını Açıkladı, Buna Göre Ağustos 2015 Tarihli Belediye Meclis Kararına Göre Yakın Zamanda Arnavutköy Metrosu İhale'ye Çıkacağı Açıklandı..
Öyle bir Şehir Düşününki; Havalimanı, Yat Limanı, Hızlı Tren, Duble Yolları, Asma Köprüleri, Şehir Hastaneleri, Bio Sağlık Kentleri, Teknoloji Geliştirme Üsleri,Üniversiteler, Araştırma Eğitim Hastaneleri ve daha niceleri ile Dünyayı Kıskandıran Projeleri içinde barındırsın..
Gelin Bu Büyük Projelerin İçinde Sizde Yer Edinin. Garanti Ediyoruz Ne Altın Ne Borsa En iyi Yatırım Hakikaten ARSA!
3.Boğaz Köprüsü,3.Havalimanı ,Kanal İstanbul,Kuzey Marmara Otoyolu Bölgesinde Arsa ,Villa,Daireler.
Nakkaş, Sazlıbosna, Dursunköy, imrahor, Yeniköy, Boyalık, Baklalı, Çilingir, Yassıören, Haraççı ve Çatalca civarında Ne Ararsan Önce Bizi Ara..EM-Pİ gayrimekul 1989 'dan beri kazandıran ve dahada kazandırmaya devam eden Firmamız Çalışmalarını size sunmaya Hazırdır..

Oluşturduğumuz geniş teknik alt yapı, bilgi birikimi, modern çalışma sistemimiz ve müşteri odaklı çalışmalarımız bizi k  

Özellikler

  • İlan No 284567
  • Tarihi 14 Mayıs 2016
  • İmar Durumu Villa
  • Tapu Durumu Arsa Tapulu
0 (212) 597 20 06