Gemlik Asil Emlak İnşaat & Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
KURULUŞ :09.05.1990

Gemlik’in önde gelen Emlak firması Asil Emlak İnşaat Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, MAYIS 1990 yılında hizmete başlamıştır. Kuruluşundan bu gününe kadar 29 Yıllık iş hayatımız boyunca asla dürüstlük çizgisinden ödün vermeden Halkımıza hizmet etmeyi ilke edindik.
Firmamız, halkımızın zihninde yer etmiş olan genel Emlak Danışmanlığı anlayışını yıkmıştır. İşyerinde çalışma arkadaşlarımın yasalar ve tüzüklerin öngördüğü hizmet standardını artıran sertifikalı ve vergi levhalı emlak danışmanlığı anlayışıyla hizmet vermektedir.
Alışıla gelmiş bir masa iki sandalye gibi emlakçılık kılıfından sıyrılarak; genç, dinamik ve dürüst kadrosuyla, alış veriş yaptığı her müşterisinin dostluğunu kazanma başarısını göstermiştir.
Tüm bankalar ile yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde 3 iş günü gibi kısa bir sürede düşük faiz oranlı kredileri olumlu sonuçlandırarak, müşterilerimizi konut, arsa ve işyeri sahibi yapmaktayız.
İlçemizde emlak danışmanlığı yapan arkadaşlarla bir araya gelerek sektörümüzle ilgili sorunları ve yenilikçi fikirleri tartışıp sektörün yararına kararlar almamız gerekmektedir. Ortak paydada birleştiğimiz konuların Gemlik halkı adına olumlu sonuçlar doğuracağına inanıyoruz. Bu maksatla tüm meslektaşlarımın bu konuyla ilgilenmelerini temenni ederim. Bu şekilde olursa Gemlik’te emlak sektörünün daha kaliteli hizmet sağlayacağına ve hiç şüphesiz birlikten güç doğacağına ve bu güçle Gemlik halkına daha yararlı hizmetler sunacağımıza inanıyorum.
Firmamız Gemlik genelinde daima ilk sıralardaki yerini istikrarla korumaya devam etmektedir. Gelişmekte olan serbest bölge ve liman bölgesinde, sanayileşmeye destek veren firmamız, büyük yatırımcıların bölgemize gelişini artırmak maksadı ile yaptığı büyük arazi, liman yeri, fabrika alanları ve depolama sahalarında yatırım danışmanlığını gerçekleştirmiştir.
Firmamız “Emlak’ ta İlk İsim, Tek Güvence’’ sloganı ile emlak ve danışmanlık alanında patent haline gelmiştir. Her türlü gayrimenkulün satışını en kısa zamanda gerçekleştirmek isteyen halkımızın vazgeçilmez adresi haline gelen firmamız, internet üzerinden yaptığı yoğun satışlar ve birebir sıcak satışlar ile Halkımızın teveccühünü her zaman kazanmaya devam edecektir.
Asil Emlak İnşaat Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı olarak, 26 Yıldır bize verdikleri destekten dolayı Gemlik halkına teşekkürlerimizi sunarız.

"Emlak'ta ilk isim tek, güvence"
26 Yıllık profesyonel tecrübe ve kadrosuyla hizmetinizdedir.
Telefon : 0224 513 00 23
GSM : 0533 723 87 02