Atiye Residence’de 580 bin TL’ye daireler!

Atiye Residence’de 580 bin TL’ye daireler!

Kağıthane’de yükselen projede konut teslimleri Aralık 2017’de…

İstanbul Kağıthane’de Has Metal ile DBN Mühendislik tarafından hayata geçirilen Atiye Residence’da konut fiyatları 580 bin ila 650 bin TL arasında değişiyor. Projede konut teslimleri Aralık 2017’de! 70 milyon TL yatırımla yükselen Atiye Residence’da 102 metrekare büyüklüğünde ve 2+1 seçeneğinde 108 daire bulunuyor. Projede, fitness salonu, çocuk oyun alanı, toplantı salonu ve açık alanda büyük bir basketbol sahası yer alıyor. 
Kağıthane metrosuyla birlikte lokasyon daha da değerlenecek

Atiye Residence’ın lokasyonuyla ilgili bilgi veren HAS – DBN Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Gümüş, “Atiye Residence, Levent, Maslak, Etiler, Şişli, Çağlayan, Nişantaşı, Taksim (Kağıthane Tüneli) gibi merkezi iş ve yerleşim yerlerinin geometrik ortasında bulunuyor. 2017 sonunda açılacak metroyla birlikte Kâğıthane, daha rahat bir ulaşıma sahip olacak. Ayrıca, Kağıthane deresinin ıslahı,  çevresinde rekreasyon alanları, çocuk oyun alanları, yeşil alanlar ve kent meydanı tasarlanmasıyla ilgili büyük bir proje devam ediyor. Kâğıthane, bu sayede tarihteki seyrine yakışır bir eğlence ve nefes alma mekânına dönüşecek” dedi. 


Atiye Residence nerede?

İstanbul Kağıthane’de konumlanan Atiye Residence Levent’e 5 dakika, Maslak’a 7 dakika, Çağlayan’a 5 dakika, Şişli’ye 8 dakika ve TEM Otoyolu ile E-5 Karayolu’na yakın mesafede bulunuyor.