Bağdat Caddesi’nin en yenisi Güzel Residence

Bağdat Caddesi’nin en yenisi Güzel Residence

Güzel Residence

Dünyanın en iyi dördüncü alışveriş caddesi seçilen Bağdat Caddesi’nde projelendirilen Güzel Residence projesi, yatırımcılara özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Güzel Group tarafından Kalamış’a 4 dakikalık yürüme mesafesinde ve biri 10, diğeri 11 katlı iki binadan oluşan Güzel Residence’yi özel kılan yönü, 1700 metrekarelik yeşil alanı. 


14 ay sonra yaşam başlıyor

140 ila 260 metrekare arasında değişen toplam 38 daireye sahip Güzel Residence’nin temeli Ağustos ayı içerisinde atılacak ve 14 ay sonunda teslim edilecek. 

Botanik bahçesi var

Bağdat Caddesi'nin yatırım için çok önemli bir lokasyon olduğunu belirten Güzel Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gürkan Güzel, “Son teknoloji akıllı ev sistemleri, 24 saat güvenlik, her daireye iki araçlık teknolojik kapalı otopark kolaylığı, fitness salonu, toplantı odası bulunuyor. Terasları, rekreasyon alanları, havuzu, doğayla iç içe yaşam alanı ve zeminden tavana kadar uzanan manzaraya hâkim cepheleriyle seçkin ailelere mükemmel bir konfor sunuyor. Bununla beraber binada yaşayanlara nefes alabilecekleri, çocukların rahatça oynayabileceği botanik bahçesi var. Bütün bunlarla amacımız hizmet seviyesi, yaşam standardı ve konforu yüksek, yatırım değeri taşıyan bir projeyi hayata geçirmek” diye konuştu.