Bal peteğinden ilham alan proje satışta!

Bal peteğinden ilham alan proje satışta!

Taksim Petek Residence’de konut metrekare fiyatları 7 bin dolardan başlıyor.

Dap Holding, İstanbul Taksim’de bal peteğinden ilham alarak inşa ettikleri Taksim Petek Residence'ın tanıtımını yaptı. Konut metrekare fiyatlarının 7 bin dolardan başladığı projenin yüzde 58’i satıldığı ve ve iki ay sonra teslimlerin başlayacağı açıklandı. 


72 ay 0 faiz fırsatı

Taksim Petek Residence’de Suit, Grand Suit ve King Suit olarak tasarlanan ve 92-142 metrekare arasında değişen 112 rezidans daire, 15 ofis ve 5 ticari birim yer alıyor. TAGO Mimarlık tarafından tasarlanan ve dış cephesinde özel bir malzeme kullanılan Taksim Petek Residence’de konut sahip olmak isteyenlere 72 ay sıfır faizli ödeme seçenekleri sunuluyor. Yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi

Projeyi tasarlarken arılardan esinlendiklerini söyleyen Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz “Reklam ve tanıtım yapmadan projemizin yüzde 58’inin satışını tamamladık. Taksim’in göbeğinde inşaatı tamamlanmış ayrıcalıklı bir projeyi 2500 dolar taksitle satışa sunuyoruz. Arılar altıgen yuvacıklar yaparak mevcut alanı en iyi şekilde değerlendiriyor, böylece en az balmumuyla hafif fakat sağlam petekler yapabiliyor ve peteğin içine maksimum miktarda bal depolayabiliyorlar. Bal peteğinin oluşması tam anlamıyla mimari bir şaheser” dedi. Yılmaz, yabancıların projeye yoğun ilgi gösterdiklerini de belirterek, ülke olarak ciddi bir tanıtımla 3-4 milyar olan yabancıya satış rakamını çok kısa sürede 15 milyar dolar seviyesine getirebileceğini söyledi.