Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Balçova Satılık Daire

(325 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı256.736 - 427.894 TL
18,35 Yıl
725.000 TL
PREMAR'dan 3 Cepheli Ferah Aydınlık Lüx Ara Kat Daire
Çetin Emeç, Balçova
3+1
2gün önce
135 m²
250.000 TL
Balçova Da TUĞ GAYRİMENKUL DEN ŞOK ŞOK 2+1 ARA KAT SATILIK DAİRE
Ali Tanrıverdi
Eğitim, Balçova
2+1
2gün önce
88 m²
420.000 TL
BALÇOVADA 3+1 KULLANIŞLI ÜÇ CEPHELİ SATILIK DAİRE (AZ DENİZ MAN)
Fevzi Çakmak, Balçova
3+1
3gün önce
135 m²
400.000 TL
BALÇOVADA BÜYÜK 3+1 SATILIK DAİRE OTOPARKLI (APARTMANA AİT)
Fevzi Çakmak, Balçova
3+1
3gün önce
150 m²
390.000 TL
Balçova TUĞ GAYRİMENKÜL DEN SIFIR 2+1 LÜX SATILIK DAİRE
Ali Tanrıverdi
Teleferik, Balçova
2+1
4gün önce
100 m²
445.000 TL
Balçova Da TUĞ  DAN METRO YAKINI 3+1 SIFIR LÜX SATILIK  DAİRE
Ali Tanrıverdi
Eğitim, Balçova
3+1
4gün önce
118 m²
450.000 TL
balçova TUĞ GAYRİMENKÜL DEN ASANSÖRLÜ SIFIR 2+1 DENİZ MANZARALI
Ali Tanrıverdi
Eğitim, Balçova
2+1
4gün önce
100 m²
420.000 TL
BALÇOVA TUĞ GAYRİMENKÜL DEN 3+1 KÖŞE LÜX YAPILI SATILIK DAİRE
Ali Tanrıverdi
Fevzi Çakmak, Balçova
3+1
4gün önce
130 m²
395.000 TL
Balçova  TUĞ GAYRİMENKUL SIFIR 2+1 ŞOK ŞOK FİYATA SaTılık DAIRE
Ali Tanrıverdi
Onur, Balçova
2+1
4gün önce
90 m²
339.500 TL
Balçova TUĞ GAYRİMENKÜL DEN 3+1 İÇİ LÜX YAPILI ARA KAT SATILIK
Ali Tanrıverdi
Onur, Balçova
3+1
4gün önce
118 m²
380.000 TL
BALÇOVA DA TUĞ GAYRİMENKÜL DEN 3+1 ARA KAT LÜX SATILIK DAİRE
Ali Tanrıverdi
Onur, Balçova
3+1
4gün önce
130 m²
290.000 TL
Balçova Eğitim Mahallesi Satılık Daire
Emel Yurttaş
Eğitim, Balçova
2+1
2gün önce
109 m²

Balçova Satılık Daire Fiyatları

İzmir şehrinde satılık daire fiyatları Eğitim bölgesinde 328.759 TL'den başlayarak, Korutürk taraflarında 434.709 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Balçova geneli ortalama fiyatı 352.662 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 344.609 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %13,25, son 10 yılda ise %178.93 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 19 yıl olarak görülmüştür.

Balçova Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Balçova şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Balçova’da satılık daire arayanların en yakın yardımcısı
Gün sonunda herkesin en rahat ettiği, dinlendiği, bir an önce varmak istediği, huzur bulduğu yer evidir. Evimiz sadece bir barınak değil, sıcacık muhabbetlerin yapıldığı, sevdiklerimizle bir arada geçirdiğimiz en güzel anlar, bize ait bir alandır. Evimizi seçerken tüm bu etkenlerin yanı sıra maddiyat, konum, ulaşım, bulunduğu kat gibi birçok etken de etkili oluyor. İnsan güzel bir evde yaşamak, sevdiği bir şehirde yaşlanmak istiyor. Ege’nin incisi İzmir deniziyle güzellikleriyle insanı büyülüyor. Sosyal anlamda bakıldığında gelişmiş ve gelişmeye de devam etmekte olan bir şehir. Bu şehrin güzellikleriyle birlikte yaşamak isteyenler, buradan satılık daire almak isteyenler için en doğru zamanlar. İzmir emlak sektörü konusunda son zamanlarda oldukça gelişim göstermekte. Mevsimleri sevdiren akdeniz iklimiyle, rengarenk bitki örtüsüyle birbirinden güzel ilçeleri ve deniziyle herkesi kendine hayran da bırakıyor. İzmir’e okumaya, çalışmaya gelenler buradan vazgeçemeyip yerleşiyor. Sakinliği ama bir o kadar da sosyal aktivitelerinin çokluğu ile dikkat çeken Balçova modern konutların olduğu bir ilçe. Burada yaşamak isteyenler ilk olarak emlakçılara koşup Balçova satılık daire ilanları için arayışa giriyor. “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com yardımıyla ister kendi evimizi ister yatırım amaçlı alacağımız evi istediğimiz her özelliği ile kolayca bulabiliriz.
Balçova’da satılık daire yatırımı yapmak için 3 neden
Sosyal yapısıyla etkili bir ilçe olan Balçova, şehirde yaşayanlara güzel zamanlar geçirmesinde katkı sağlıyor. Jeotermal alt yapısı sayesinde içinde bulunan termal tesisler ilçenin canlılığına katkı sağlıyor. Sosyal aktivitelerin gerçekleştirilebileceği Teleferik işletmeleri, İnciraltı Kent Ormanı, baraj gölü gibi seçenekler bulunuyor. Ayrıca, özellikle Mithat Paşa Caddesi’nde yer alan alışveriş merkezleriyle de hareketli bir sosyal hayat sunuyor.
Balçova’da ulaşım olanakları çok fazla bulunuyor. Kent merkezine 14 km uzaklıkta olan ilçede hem kara hem deniz yolu ulaşımı yapılıyor.
Yaz tatillerinin vazgeçilmezi olan deniz konusunda da ihtiyaçları karşılıyor. Balçova’nın 6 kilometreyi aşan sahil şeridi bulunuyor. Deniz havasıyla sahilin keyfini sürmek isteyenlerin çok seveceği bir ilçe burası.
Cezbedici bu özellikleri karşısında Balçova’da satılık daire, kiralık daire değerleri sürekli artıyor. Yatırım yapmak isteyenler için en akıllıca seçenek diyebiliriz.
Balçova’da satılık daire ararken nelere dikkat etmeliyiz?
Dikkat edilecek en önemli konulardan biri aradığımız evin büyüklüğüdür. Satılık daire ararken hayat standartlarımızı ve maddi durumumuzu göz önünde bulundurmalıyız. Çok odalı bir evde yaşamak mı yoksa daha mütevazi bir dairede mi oturmak istiyoruz karar vermeli ve aramalarımızı bu yönde sürdürmeliyiz. Evin ısınma sistemi aradığımız özellikte mi dikkat etmeliyiz. Bu sistemleri değiştirmek masraflı olduğu için evin fiyatı bize fazlaya mal olabilir. Ayrıca evin ısınıp ısınmaması, ışık alıp almaması da tercih etmemizde bakılacak özellikler arasında yer alıyor. Bütçemizi sarsacak, bizi zorlayacak satılık daireler zaman kaybı yaratır. Satın alınacak dairenin gerçek değerine de dikkat edilmeli. Ederinden fazla isteyen kişiler, bizleri dolandırma amacındadır. Balçova’da satılık daire ararken fiyat aralığımızı da belirlemeliyiz. Böylece aradığımız evi bulmak için en doğru lokasyonlara bakar ve zamandan tasarruf etmiş oluruz.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım