Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Batman Kiralık Daire

(9 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

Piyasa Bilgisi Batman

100 m² Kira Aralığı430 - 716 TL
19,99 Yıl
600 TL
ZEKİ EMLAK KİRALIYOR 1+1
PinGap, Merkez
600 TL
Daire
55m²
1 + 1
11.7.2018
800 TL
Batman Merkez Bahçelievler'de Kiralık Daire
PinBahçelievler, Merkez
800 TL
Daire
170m²
3 + 1
10.7.2018
1.050 TL
ZEKİ EMLAK KİRALIYOR LÜX 2+1
Mustafa Çetinbaş
PinGültepe, Merkez
1.050 TL
Daire
115m²
2 + 1
27.6.2018
575 TL
ZEKİ EMLAK KİRALIYORGAP TA BATMAN PARK KARŞ
PinGap, Merkez
575 TL
Daire
55m²
1 + 1
25.6.2018
500 TL
BATMAN DOĞA KOLEJİ YANI KİRALIK ÇATI KATI
PinÇamlıtepe, Merkez
500 TL
Daire
80m²
2 + 1
27.3.2018
300 TL
EMEKLİ TOKİDE KİRALIK DAİRE 3+1
Mustafa Çetinbaş
PinYenişehir, Merkez
300 TL
Daire
120m²
3 + 1
7.2.2018
Aradığın evi
bulamadın mı?
Sen yorulma! Aradığın evi bulmanda biz yardımcı olalım
1.000 TL
BATMAN ÇAMLITEPE MAH ADAKENT SİT KİRALIK LÜX DAİRE
PinBelde, Merkez
1.000 TL
Daire
190m²
3 + 1
21.12.2017
700 TL
FATİH MAH SİTE İÇERSİNDE KİRALIK DAİRE
PinFatih, Merkez
700 TL
Daire
160m²
3 + 1
19.8.2017
700 TL
MEMURSEN TOKİDE KİRALIK DAİRE

Güvercin Köyü, Merkez

PinGüvercin Köyü, Merkez
700 TL
Daire
120m²
3 + 1
19.8.2017

Batman Kiralık Daire Fiyatları

Batman şehrinde kiralık daire fiyatları Batman Merkez bölgesinde 562 TL'den başlayarak, Batman Merkez taraflarında 562 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Batman geneli ortalama fiyatı 578 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 565 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %3,32, son 10 yılda ise %34.1 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 20 yıl olarak görülmüştür.

Batman Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Batman şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 1 ilçeye göre bakarsak:

Batman Kiralık Daire


Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Batman; Gercüş, Hasankeyf, Beşiri, Kozluk ve Sason olmak üzere toplam beş ilçeye sahiptir. Yaklaşık 600000 kişilik nüfusa sahip olan Batman; sanayi, petrol ve inşaat sektörünün gelişmesi ile birlikte Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde güçlü bir konuma yükselmiştir. Nüfus yoğunluğunun büyük bir bölümünü Çevre il ve ilçelerden göçen insan topluluğu oluşturmaktadır. Şehirde Batman Üniversitesi'nin olması öğrenci yoğunluğunun temel sebebidir.  Batman kiralık daire ilanları büyük oranda öğrenciler tarafından ilgi görmektedir. Elbette inşaat sektöründeki sürekli yenilenme ve gelişme şehirde yaşayan insanların daha kaliteli ve modern binalarda yaşama isteğini tetiklemiştir.  Batman kiralık daire ilanları bu sebeple yoğun ve günceldir. Batman'daki geleneksel yapıya bakıldığında şehirdeki yaşam kolayca görülmektedir. Eski yapılar çok büyük ve taştan oluşturulmuş gömme dolaplar gibi geleneksel izler taşımaktadır. Yeni nesil Batman kiralık daire seçenekleri ise  son derece modern veri lükstür. 


Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde,  Güneydoğu Anadolu Projesi yani GAP kapsamında  yıllarca yatırımlar yapıldı. Günümüzde hala devam eden yatırımlar bölgenin kalkınmasını,  istihdam yaratacak ticari faaliyetlerle dolmasını sağlamıştır.  Hükümetin bölgeye verdiği destek bugün açıkça görülmektedir. Batman yapılan yatırımların somut olarak görülebildiği şehirlerden biri olarak sanayiden gayrimenkule kadar çok geniş bir alanda ilerleme kaydetmiştir.  Batman kiralık daire yapıları,  hükümet ve yerel yönetimler ile desteklenmiştir. Bunun yanı sıra inşaat firmaları ve yatırım yapmak isteyen şirketler; Batman mimarisinin gelişmesinde büyük rol oynamıştır. Bugün Batman kiralık daire ilanlarına bakıldığında sadece eski tip geleneksel evler değil modern ve lüks sitelerin olduğu görülür.  Lüks bir sitede Batman kiralık daire arayan kişiler saunadan havuza kadar çok geniş lüks seçeneklerle karşılaşır. 


Batman'ın hızlı gelişmesi çevresindeki şehirlerden Aynı hızla göç almasını Dolayısıyla nüfusun artmasını sağlamıştır. Batman kiralık daire ilanlarının yıl boyunca artış göstermesi alınan göçlerdendir.  Ev arama istatistiklerinin en üst düzeye ulaştığı dönem eğitim hayatının başladığı Eylül ayıdır.  Türkiye'nin dört bir yanından öğrenci Batman Üniversitesi'ni kazanıyor. Öte yandan çevre şehirlerde okuyan öğrenciler lise ve üniversite hayatını Batman'da sürdürüyor.  Tüm bunlar Batman kiralık daire ilanlarının güncel kalmasını sağlıyor. 


Batman’da İş Hayatı ve Kiralık Daire Piyasası 


Batman, petrolün geliştirilmesi, tarımın boy göstermesi, sanayinin artması ve ticaretin geliştiği bir şehir olarak iş yaşamında hareketli bir yapıda yer alır. Şehirdeki gençleri gerçekleştirilen projeler ve yeni oluşturulan iş alanları sayesinde istihdam edilir. Bölgede yapılan inşaat projeleri sadece Batman kiralık daire piyasasını canlandırmamış aynı zamanda inşaat işçilerine çalışma alanı sunmuştur. İş tecrübesi olmayan gençler ise yine bu projelerde işi öğrenme, çalışma fırsatı yakalamaktadır. GAP kapsamında açılan faaliyet alanları, fabrikalar, sanayi kuruluşları bölgenin kalkınmasını, üretimin tam gaz devam etmesini ve gençlerin iş bulmasına yardımcı olmuştur. 


Batman kiralık daire piyasası çevre illerden gelen göçler sebebiyle ve yapılan projelerin de etkisiyle hareketlidir. Her kesimden insan Batman’da kiralık daire tutma gücüne sahiptir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi gayrimenkul piyasasında batı illerine göre çok daha ekonomik seviyelerdedir. Bilinçli bir arama ile herkes bütçesini zorlamayacak ev fırsatını yakalayabiliyor. 


Batman Kiralık Daire İlanları Sizi Bekliyor 


Ev arama, ev satma ve ev kiralama mantığı üzerine kurulmuş olan, özel bir yazılımla desteklenen internet sitemiz akıllı ev arama yöntemiyle sizlere ülkenin dört bir yanından hizmet sunuyor. Ülke, şehir ve ilçe genelinde ev arama fırsatı sunan sitemiz, Batman kiralık daire ilanlarıyla aradığınız eve sizi bir adım daha yaklaştırıyor. Sitemizdeki ilanları inceleyerek idealinizdeki evi bulabilirsiniz. 


Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım