Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Bayraklı Satılık Daire

(254 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı230.882 - 384.803 TL/m²
19,52 Yıl
2.950.000 TL
Turyap'tan,Folkart Towers'ta,330 m2,3+1 Daire,Deniz Cephe
Hüseyin Atici
Adalet, Bayraklı
3+1
2Gün Önce
330 m²
420.000 TL
İzmir'in Yeni Merkezinde Adliye Ve Kuleler Yakınında 3+1 Daire
Gökhan Bahadır
Adalet, Bayraklı
3+1
3Gün Önce
120 m²
695.000 TL
İzmir Karşıyaka Yenigirne Katal İnşaat'ta Satılık 3+1 Daire
Nazan Musluoğlu
Soğukkuyu, Bayraklı
3+1
4Gün Önce
130 m²
795.000 TL
ÖZKANLAR CADDE ÜZERİ MERKEZİ KONUMDA GENİŞ 2+1 LÜKS DAİRE
Manavkuyu, Bayraklı
2+1
4Gün Önce
110 m²
460.000 TL
BAYRAKLI YAMANLAR MAH. DENİZ VE HAVUZ MANZARALI LÜKS SIFIR DAİRE
Nuri Taşoğlu
Yamanlar, Bayraklı
3+1
4Gün Önce
140 m²
215.000 TL
Alpaslan'da Kaçmaz Fırsat!Krediye Uygun 3+1 Satılık Sıfır Daire
Ata Karşiyaka
Alpaslan, Bayraklı
3+1
7Gün Önce
135 m²
245.000 TL
Bayraklı Çay Mahallesi Son Kalan 2+1 Krediye Uygun Satılık Daire
Ata Karşiyaka
Çay, Bayraklı
2+1
7Gün Önce
90 m²
170.000 TL
REFİK Ş. İNCE MAH. 2+1 AÇIK MUTFAK SIFIR DAİRE
R. Şevket İnce, Bayraklı
2+1
21.11.2019
70 m²
240.000 TL
Alpaslan'da Kaçmaz Fırsat! Krediye Uygun 2+1 Satılık Sıfır Daire
Ata Karşiyaka
Alpaslan, Bayraklı
2+1
7Gün Önce
95 m²
265.000 TL
Bayraklı'da Anadolu Lisesi Yanı Krediye Uygun 2+1 Satılık Daire
Ata Karşiyaka
Çiçek, Bayraklı
2+1
7Gün Önce
90 m²
1.470.000 TL
BAYRAKLI MANSUROĞLU'nun NEZİH SİTESİNDE 4+1 SATILIK LÜKS DAİRE
Mesut Yılmaz Gazioğlu
Mansuroğlu, Bayraklı
4+1
7Gün Önce
205 m²

Bayraklı Satılık Daire Fiyatları

İzmir şehrinde satılık daire fiyatları Soğukkuyu bölgesinde 287.161 TL'den başlayarak, Adalet taraflarında 401.718 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Bayraklı geneli ortalama fiyatı 317.102 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 309.862 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %2,74, son 10 yılda ise %188.07 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 20 yıl olarak görülmüştür.

Bayraklı Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Bayraklı şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 3 ilçeye göre bakarsak:

Bayraklı Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Bayraklı şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Bayraklı satılık daire almak için izlenecek yol
Ev sahibi olmak için en doğru zaman maddi açıdan rahat olduğunuzdadır. Çünkü ev satın alabilmek için iyi bir birikime sahip olmanı gerekir. Ya da bankadan çekeceğiniz kredi için geri ödeme gücünüzün olması gerekir. Sonrasında ise yaşayacağınız güzel bir ev bulmalısınız. Satılık daire ararken size çok yardımı olacak “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com sitesi ile hayallerinizdeki evi kolayca bulabilirsiniz. İstediğiniz evi ararken baktığınız ilanların piyasa değerini de hızlıca öğrenebilirsiniz. Satılık daire bulmanın zor ve yorucu sürecinde en yakın yardımcınız olacaktır. Bayraklı satılık daire ararken tüm ilanlara buradan kolayca ulaşabilirsiniz. Satılık daire ararken dikkat etmeniz gereken pek çok konu vardır. Bayraklı satılık daire ararken size yardımcı olacak bazı bilgiler paylaşacağım.
- Satılık daire almak için kredi kullanacaksanız baktığınız yerlerin krediye uygun olmasına dikkat etmelisiniz.
- Bayraklı satılık dairenin bulunduğu yerin hayatınıza katkı sağlaması gerekir. Yani satılık daire konumunun çarşıya, iş yerinize, markete, hastaneye, toplu taşıma araçlarına yakın mesafede olması gerekir. Ayrıca satılık dairenin sağlığınızı olumsuz etkileyecek tesislere ve sanayi bölgelerine uzak olması gerekir.
- Satılık daire ararken baktığınız yerlerin kullanıma uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü satın alır almaz içerisinde yaşayabilmeniz gerekir. Bakım ve onarım masraflarının olmaması gerekir. Parkelerinin, kapılarının, mutfak dolaplarının sağlam ve sağlıklı olması gerekir.
- Satılık daire sıfır bir yapıysa tüm ihtiyaçlarının tamamlanmış olmasına yaşamaya hazır halde olmasına dikkat etmelisiniz. Yeni yapılmış satılık dairenin yapım malzemelerinin kaliteli olmasına da dikkat etmelisiniz.
- Bayraklı satılık daire ararken cephesel özelliklerini kontrol etmelisiniz. Satılık daire güneş ışığından faydalanıyor olmalı. Böylece odaları aydınlık olur ve daha kolay ısınır.
- Satılık daire büyüklüğünde sadece 2+1, 3+1 gibi oda sayısına değil de odaların geniş olmasına da dikkat etmelisiniz. Oda sayısının çok olması evin büyük olduğu ya da geniş olduğu anlamına gelmez. Satılık daire odalarına rahatça eşyalarınızı yerleştirebilmeli ve size yaşam alanı da kalmalı. Eşyalarla dolup taşan bir ev olmaması gerekir.
- Satılık daire almak istediğinizde izolasyon özelliği olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü ses yalıtımı hayatınıza konfor getirir. Gürültüleri engeller. Böylece komşularla yaşanabilecek sorunlar da ortadan kalkar. Isı yalıtımı bir evde enerji tasarrufuna yardımcı olur. Isı kaybını engelleyerek doğalgaz faturasının az gelmesine yardımcı olur. Ayrıca evde oluşabilecek rutubet sorunlarının önüne geçer.
- Özellikle yatırım amacıyla alacağınız satılık daire konumunu henüz gelişmemiş bölgelerden seçmelisiniz. Çünkü buralardan alacağınız evlerin fiyatı daha ucuzdur. Ancak bu bölgenin ileride gelişeceği öngörüsüne sahip olmalısınız. Aksi takdirde yatırımınızdan istediğiniz geliri elde edemeyebilirsiniz.
- Satılık daire alırken ara katlardan ev sahibi olmaya çalışmalısınız. Teras katları ve bodrum katlarında ısınma ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.
- Bayraklı satılık daireni depreme dayanıklı olmasına ya da deprem yönetmeliğine uygun yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Can güvenliğiniz için bu konuda özen göstermelisiniz.
- Satılık daire ararken aidat ve bakım giderlerini de araştırmalısınız.
- Yaşamak istediğiniz satılık daireyi bulduğunuzda tapu kaydını resmi dairelerden araştırmalısınız. Satılık dairenin kime ya da kimlere ait olduğunu, baktığınız yerin adresinin tapudaki ile aynı olduğunu kontrol etmelisiniz.
- Satılık dairenin imar izni olmasına ve konut olduğuna dikkat etmeli, iskân izninin alındığını kontrol etmelisiniz.
- Satılık daire ya da bulunduğu bina üzerinde ipotek, haciz gibi sorunların olmadığına emin olmalısınız. Satışa engel teşkil edecek kısıtlamaların da olmaması gerekir.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım