Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Bayrampaşa Kiralık Daire

(58 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.136 - 1.893 TL/m²
19,31 Yıl
1.250 TL
BAYRAMPAŞA MURATPAŞA 2+1 KİRALIK DAİRE METROYA 5.DAKİKA
Abdullah Şeker
İsmet Paşa, Bayrampaşa
2+1
3Gün Önce
90 m²
2.000 TL
Hayat Tepe Residence 56m2 1+1 Kiralık Daire
Gökhan Karabul
Altıntepsi, Bayrampaşa
1+1
Dün
56 m²
1.750 TL
AİLE APARTMANINDA POLİSE,ÖĞRENCİLERE,MEMURA KİRALIK DAİRE
Muratpaşa, Bayrampaşa
2+1
7Gün Önce
95 m²
2.250 TL
BAYRAMPAŞA İSMETPAŞA'DA 3+1 KİRALIK DAİRE METROYA 2 DK 5 YILLIK
Abdullah Şeker
İsmet Paşa, Bayrampaşa
3+1
5Gün Önce
120 m²
2.200 TL
YİĞİT DEN SIFIR DAİRE İSMETPAŞA MAH
Cenk Çınar
İsmet Paşa, Bayrampaşa
2+1
2Gün Önce
100 m²
1.500 TL
Bayrampaşa Cevatpaşa'da Kiralık Daire
Bünyamin Balcıoğlu
Cevatpaşa, Bayrampaşa
2+1
Dün
95 m²
1.600 TL
YALÇINAY EMLAKTAN AİLEYE 100M2 2+1 KİRALIK 2.KAT DAİRE
Uğur Yalçınay
Terazidere, Bayrampaşa
2+1
6Gün Önce
100 m²
750 TL
Bayrampaşa İsmet Paşa'da Kiralık Daire
Abdullah Şeker
İsmet Paşa, Bayrampaşa
1+1
14.10.2019
50 m²
1.800 TL
EMLAK OFİSİNDEN polislere bekarlara uygun 3+1 daire
Mustafa Körpe
Muratpaşa, Bayrampaşa
3+1
12.10.2019
140 m²
1.800 TL
EMLAK OFİSİNDEN kiralık daire
Mustafa Körpe
Cevatpaşa, Bayrampaşa
2+1
10.10.2019
141 m²
1.499 TL
TUNA CADDESİ SOKAK İÇİNDE BAKIMLI 95 M2 2+1 DAİRE KİRAYA VERİLDİ
Konuşan Ev & Danışmanlık Hizmetleri
Muratpaşa, Bayrampaşa
2+1
9.10.2019
90 m²
1.399 TL
YILDIRIM'DA 90 M2 2+1 YÜKSEK GİRİŞ KİRAYA VERİLMİŞTİR !!
Konuşan Ev & Danışmanlık Hizmetleri
Yıldırım, Bayrampaşa
2+1
9.10.2019
80 m²
1.100 TL
SAĞMALCILAR METROYA 5-6 DK MESAFEDE 1+1 ÇATI KATI KİRAYA VERİLDİ
Konuşan Ev & Danışmanlık Hizmetleri
İsmet Paşa, Bayrampaşa
1+1
9.10.2019
60 m²
1.500 TL
TUNA CADDESİ SOKAK İÇİNDE BAKIMLI 95 M2 2+1 DAİRE KİRAYA VERİLDİ
Konuşan Ev & Danışmanlık Hizmetleri
Yenidoğan, Bayrampaşa
2+1
9.10.2019
95 m²
Etiketli İlanlar

Bayrampaşa Kiralık Daire Fiyatları

İstanbul şehrinde kiralık daire fiyatları Cevatpaşa bölgesinde 1.312 TL'den başlayarak, Kocatepe taraflarında 3.447 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Bayrampaşa geneli ortalama fiyatı 1.560 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.523 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %5,29, son 10 yılda ise %139.18 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 19 yıl olarak görülmüştür.

Bayrampaşa Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Bayrampaşa şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Bayrampaşa Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Bayrampaşa şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 3 örnek projenin fiyat ortalaması:

Bayrampaşa kiralık daire ararken dikkat edilmesi gereken özellikler
Kiralık daire ararken ilk dikkat edilmesi gereken konu, ailenize uygun olmasıdır. Bayrampaşa kiralık dairede huzurla ve keyifle yaşayabilmek için tüm ailenizin mutlu olması gerekir. Bu nedenle kiralık daire seçiminizde doğru bir yer bulmalısınız. İstediğiniz özelliklere sahip kiralık daireyi bulmak için Zingat.com sitesini ziyaret ederek aileniz için en doğru olacak seçimi kolayca yapabilirsiniz. Kolay ve hızlı arama motoru sayesinde Bayrampaşa kiralık daire bulmakta hiç sıkıntı yaşamazsınız. Kiralık daire seçimini kolaylaştıracak diğer özellikleri de şöyle sıralayabiliriz;
- Kendinize önce bir kira bütçesi belirlemeli ve kiralık dairenin kira bedeline dikkat etmelisiniz. Bütçenize uygun ve sizi zor durumda bırakmayacak olan kiralardaki dairelere bakmalısınız.
- İçinde ailenizle yaşayacağınız kiralık dairenin bakımlı olmasına ve size masraf çıkartmayacak olmasına dikkat etmelisiniz. Kiralık dairede bakım ve onarım masrafları olmaması gerekir. Ayrıca dairenin yer döşemeleri, parkeleri, dolapları, kapıları sağlam olmalı ve çalışır durumda olmalıdır. Tesisat sistemi eskimiş durumda olan dairelere dikkat etmelisiniz. Çünkü en büyük masrafı ve sıkıntıyı genel olarak su tesisatı ve elektrik tesisatı yaşatmaktadır.
- Bayrampaşa kiralık daire arayışınızda dairenin büyüklüğü seçim kriterleriniz arasında mutlaka bulunması gerekmektedir. Ailenizle birlikte yaşayacağınız kiralık dairenin 1+1, 2+1 ya da daha büyük olması sizin ihtiyacınızla ilgilidir. Eğer maddi açıdan sınırlı bir bütçeniz varsa kiralık daire büyüklüğü arttıkça fiyatının da arttığını unutmamalısınız. Kiralık dairenin büyüklüğünün yanı sıra odalarının genişliğine de bakmalısınız. Eşyalarınızın sığmayacağı, dar odalara sahip kiralık dairelerde yaşam kaliteniz düşecektir.
- Kiralık daire ararken izolasyona sahip yerlere bakmalısınız. Kiralık dairede yerde ısı yalıtımı olması evde iyi bir ısınma sağlayacaktır. Çünkü yalıtım evdeki ısı kaybını önler ve para tasarrufu yapma imkânı da verir. Bunlardan başka ısı yalıtımı sayesinde evde oluşabilecek rutubet, küf gibi sorunlarının önüne de geçebilirsiniz.
- Dairenin gün ışığı alıyor olmasına da dikkat etmelisiniz. Bu nedenle kiralık dairenin cephe özelliklerini kontrol etmeniz önemlidir. Güneş ışığı evinizin aydınlık olmasına ve kolay ısınmasına yardımcı olur.
- Kiralık daire ararken önemli olan bir konu da bulunduğu konumdur. Bayrampaşa kiralık daire, işinize, çocuklarınızın okuluna, hastaneye, markete, şehir merkezine yakın olması avantajınıza olacaktır. Bunun dışında ulaşım sağlayacağınız toplu taşıma araçlarına ya da duraklarına yakın mesafede kiralık daire seçmelisiniz. Böylece daha avantajlı bir eve sahip olursunuz.
- Kiralık dairenin bulunduğu binanın ve muhitinin güvenilir olmasına, alıştığınız yaşam tarzına uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Konforlu şekilde evinizde yaşayabilmeniz için komşularınızı da anlaşabileceğiniz kişiler olması gerekir.
- Kiralık daire ilanlarını incelerken yan giderlerini de araştırmalısınız. Aylık aidat, bakım giderleri bulunuyor mu, eğer varsa ne kadar diye soruşturmalısınız. Bunlar dışında depozito, kapora gibi bedeller isteniyor mu, bütçenize uygun mu dikkat etmelisiniz.
- Beğendiğiniz Bayrampaşa kiralık dairenin sizi mağdur edecek eskiden kalan ödenmemiş fatura borçlarının olmadığına ve üzerinde bir kısıtlama bulunmadığına dikkat etmelisiniz.
- Yaşayınız daire yeni bir yapıysa bina yapım malzemelerinin kalitesini ve deprem yönetmeliğine uygunluğunu araştırmalısınız. Bunun dışında yıllanmış yapılarda da depreme dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz.
- Aradığınız özellikteki kiralık daireyi bulduğunuzda mutlaka mülk sahibiyle veya yasal vekili ile kira sözleşmesi yapmalısınız. Bu sözleşme her iki tarafın da haklarını koruyucu bir anlaşma olacaktır.
- Bu mukaveleye genel hükümleri dışında kiralık daireyi kiraladığınız andaki özellikleri de yazdırmalısınız. Yani özel hükümlerde yer almalıdır. Mutlaka eksik olan bir şey varsa belirtmelisiniz. Daha sonra teslim ederken neler yapmanız gerektiğini de konuşmalı ve sözleşmeye yazdırmalısınız. Böylece boya, bakım gibi konular aranızda sorun olmasın.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım