• Aramayı Kaydet
  • HaritaListe
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Bayrampaşa Kiralık Daire İlanları: 19 Adet İlan Bulundu.

  • Tümü
  • Liste
  • Galeri
  • Harita
100 m² Kira Aralığı1.022 - 1.703 TL
19,97 Yıl
aradığın evi
bulamadın mı?
SİZ YORULMAYIN! Aradığınız evi bulmanıza biz yardımcı olalım
İstanbul / Bayrampaşa Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2017 yılları arasında Bayrampaşa kiralık daire fiyat artışı %490,04 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İstanbul kiralık fiyat artışı %381,68 oldu.

2016 yılında Bayrampaşa ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 1.138,00 TL iken, bu yıl için Bayrampaşa kiralık ev ortalama fiyatı 1.359,00 TL oldu.

Bayrampaşa ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %19,42 artış gösterdi.

Bayrampaşa Kiralık Daire


İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan Bayrampaşa, yaklaşık 280 binlik nüfusuyla ortalama büyüklükte bir ilçedir.  Gaziosmanpaşa, Eyüp, Zeytinburnu ve eserler ile çevrili olan Bayrampaşa her geçen gün nüfusunu arttırmaktadır. Yoğunluğun artması Bayrampaşa kiralık daire ilanlarına olan ilginin yükselmesini sağlamaktadır. 11 adet Mahallesi olan Bayrampaşa ilçesi, çok büyük bir bölge olmamasına karşın yerel yönetimler ve inşaat firmaları tarafından yatırım alanı olarak değerlendirilmektedir. Özellikle inşaat sektöründeki gelişmeler, ilçede büyük bir fark yaratmıştır. Sıklıkla yapılan yeni projeler, yükselen binalar Bayrampaşa kiralık daire ilanlarında daha çok evin olmasına zemin hazırlamıştır. Bayrampaşa ekonomisine bakıldığında 1970 yılına kadar tarıma dayalı bir ekonomi olduğu sonrasında ise kentleşme ve göç sebebiyle sanayi ve ticarete doğru kayan bir ekonomi olduğu görülmektedir. Bayrampaşa’da aktif olarak çalışan kuruluşlar; yedek parça, otomobil tamiri, hırdavat üretimi, elektronik parça üretimi, soğuk demir işlemesi, kalıpçılık, plastik döküm ve tekstil gibi alanlar vardır. İlçede önceleri eski bir görüntü varken açılan tesisler, alışveriş merkezleri, büyük mağazalar ve yapılan projeler nedeniyle ilçenin görüntüsü modernleşmiştir. Bayrampaşa kiralık daire ilanlarına ilgi gösteren kesim ilçenin ticaretine, sanayisine katkı sağlayan kişiler tarafından sağlanmaktadır. Öte yandan beyaz yakalı çalışanlar ve Eylül ayı ile birlikte öğretmen ve öğrencilerin yoğunluğu kiralık daire piyasasını canlandırmaktadır. 


Bayrampaşa kiralık daire arayışında olan kişiler için bölgede gelişmiş seçenekler vardır. Resmi dairelerden sağlık kuruluşlarına kadar her ihtiyacın karşılanacağı alanlar mevcuttur. Bayrampaşa, çok büyük olmayan, kendi çapında yüksek verim sağlayan, insanların huzurla yaşadığı bir ilçedir. Bayrampaşa kiralık daire arayan bireyler ilçe genelinde alacağı hizmetleri, gezip görebileceği noktaları, huzurla dinlenip temiz hava alabileceği alanlar olduğunun bilinciyle burayı tercih ediyor. İstanbul, Türkiye’nin en çok göç alan ilk şehri olarak yaşamak için şehre gelen herkese konforlu bir yaşam alanı sağlıyor. Bayrampaşa tam olarak bu anlayışa hizmet ediyor, göç eden ziyaretçilerine Bayrampaşa kiralık daire listeleriyle merhaba diyor. İnsanlar ilanlara baktığında bütçesine uygun ev bulma umudunu somut hale getiriyor. Zira pahalı bir şehir olmasına karşın Bayrampaşa, esnaftan akademisyene her gelir seviyesinden kişilere hitap ediyor. 


Bayrampaşa’da Sosyal Hayat 


Bayrampaşa, 7’den 77’ye her yaştan insanın keyifle gülümseyebileceği, mutlulukla sosyalleşebileceği ilçelerin başında yer alır. Çocuk parkları, spor alanları, şehrin dinlenme noktalarına konulan banklar, canlı caddeleri, cana yakın esnafı ve huzurlu mahalleleriyle insanların sıkılmadan yaşadığı yerleşim alanıdır. İlçede, resmi daireler ve finans kuruluşları haricinde alışveriş merkezleri, kafe – bar, restoran, kitapçı, sinema salonları, tiyatro binaları gibi çeşitli sanatsal ve kültürel alanlar vardır. Gençler, öğrenciler, ev hanımları, çalışanlar, emekliler bu tip yerlerde kendisine göre bir köşe bulup huzurla vakit geçirebiliyor. Bayrampaşa kiralık daire tutarak bu konforlu yaşamdan faydalanmak mümkündür. 


Bayrampaşa Kiralık Daire Piyasası ve İlanları 


Bayrampaşa kiralık daire piyasasını öğrenmek isteyen, ilçede ev tutmak veya daha yeni, güzel bir eve geçiş yapmak isteyen kişiler; internet sitemizdeki Bayrampaşa kiralık daire ilanlarını sıralayarak en ucuzdan en pahalıya gibi akıllı arama yöntemleriyle emlak piyasasını öğrenebilir. Özel bir yazılımla desteklenen sitemiz, ülke genelinde 81 ili ve illerin ilçelerini esas alarak hazırlanmış; tüm kiralık daire stoğunu veri tabanına yüklemiştir. Siz değerli ziyaretçiler Bayrampaşa kiralık daire araması yapmak için ilçe, oda sayısı, bütçe gibi temel kriterleri belirterek arama yapabiliyorsunuz. İlanların hepsi fotoğraflı olup bazı ilanların fotoğrafa ek olarak video detayı vardır. Fotoğraf ve videolar sayesinde tutmak istediğiniz evi daha yakından inceleyebilir; nihai kararınızı verebilirsiniz. 


Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım