Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Beykoz Satılık Daire

(155 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı412.576 - 687.626 TL
27,51 Yıl
3.500.000 TL
beykoz yeni mahallede  250 metre arsa içinde katlı bina
Ünal Taşkıran
Yeni Mahalle, Beykoz
3+1
6gün önce
250 m²
2.790.000 TL
Anadolu Hisar'nda 322 M2.Bahçede İskanlı(3 Daire)
Ayşe Coşkun
Anadolu Hisarı, Beykoz
8+4
5gün önce
320 m²
620.000 TL
Beykoz Kanlıca'da Satılık Daire
Bilal Karabacak
Kanlıca, Beykoz
2+1
4gün önce
90 m²
2.500.000 TL
Anadoluhisarı, Satılık ,Yol Yalısı Misali Daire
Yaprak Akın
Anadolu Hisarı, Beykoz
2+1
6gün önce
95 m²
550.000 TL
Beykoz Paşabahçe'de Satılık Daire
Ünal Taşkıran
Paşabahçe, Beykoz
3+1
9.9.2019
180 m²
790.000 TL
Satılık 180m2 Ara Kat Bakımlı Daire
Yaprak Akın
Kavacık, Beykoz
3+1
5.9.2019
180 m²
720.000 TL
KAVACIK OTAĞTEPEDE SATILIK3+1 DAİRE
Cemil Sözüer
Kavacık, Beykoz
3+1
2.9.2019
140 m²
1.000.000 TL
KAVACIKTA SİTEDE SATILIK TEMIZ DAİRE
Cemil Sözüer
Kavacık, Beykoz
3+1
2.9.2019
140 m²
550.000 TL
KANLICA MERKEZDE SATILIK TEMIZ DAIRE
Cemil Sözüer
Kanlıca, Beykoz
2+1
2.9.2019
95 m²

Beykoz Satılık Daire Fiyatları

İstanbul şehrinde satılık daire fiyatları Kavacık bölgesinde 511.518 TL'den başlayarak, Acarlar taraflarında 1.330.702 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Beykoz geneli ortalama fiyatı 559.879 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 547.096 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %2,88, son 10 yılda ise %188.92 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 27 yıl olarak görülmüştür.

Beykoz Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Beykoz şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 2 ilçeye göre bakarsak:

Beykoz Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Beykoz şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Beykoz satılık daire bulmayı kolaylaştıracak öneriler
Evimiz, her zaman huzur dolu, keyifli zamanları yaşadığınız en mutlu olduğunuz yerdir. En sıcak sohbetleri yaptığınız, ailenizle bir arada olduğunuz, her zaman gün sonunda ulaşmak istediğiniz yerdir. Bu yüzden ev hep çok kıymetlidir. Kendi evinize sahip olabileceğiniz maddi gücünüz olduğunda bu yüzden hiç düşünmeden ilk olarak ev almak isteyebilirsiniz. Satılık daire ararken çok dikkatli olmak gerekir. En doğru seçimi yapabilmek ve kararınızdan pişman olmamak için acele etmemelisiniz. Beykoz satılık daire ilanlarına bakarken güvenle araştırabileceğiniz Zingat.com sitesini her zaman ziyaret edebilirsiniz. Zingat.com’dan kolayca satılık daireleri araştırabilir, istediğiniz özelliklerdeki seçenekleri hızlı ve kolayca inceleyebilirsiniz. Ayrıca sizin için en uygun konumdaki satılık daireleri de rahatlıkla bulabilirsiniz. En sık kullandığınız konumları seçip arama yaptığınızda bu mekânlara en yakın satılık daireleri anında inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz satılık dairelerin piyasa değerlerini de hemen hesaplatabilirsiniz. Bir danışman niteliğindeki Zingat.com sitesinden aradığınız her bilgiye ulaşmak çok kolay. Beykoz satılık daire ararken dikkat etmeniz gereken diğer konular...
- İlk olarak satılık daire ararken bütçenize uygun seçeneklere bakmalısınız. Bütçenizi aşan satılık dairelerle vakit kaybetmemelisiniz.
- Kredi kullanarak ev satın alacaksanız baktığınız yerlerin krediye uygun özellikte olmasına dikkat etmelisiniz.
- Beykoz satılık dairenin büyüklüğünün ihtiyacınıza uygun olması gerekir. Geniş bir aile iseniz 3+1 ve daha büyük satılık dairelere bakmalısınız. Satılık dairelerin oda sayısı ile büyüklüğünün doğru orantılı olmayabileceğini unutmamalısınız. Çünkü bazen oda sayısı çoğaldıkça odaların genişliği azalıyor. Bir yatağın bile zar zor sığacağı odalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden odalarının genişliğine de dikkat etmelisiniz.
- Satılık daire kullanıma hazır halde olmalı. Bakım, onarım gibi tadilat masraflarının olmaması gerekir. Yeni yapılmış dairelerin elektrik, su ve doğalgaz tesisatının tamamlanmış tüm ihtiyaçlarının karşılanmış olması gerekir. Ayrıca yıllanmış yapılarda parkeler, döşemeler, mutfak dolapları, mutfak tezgâhı, camlar sağlam olmalı.
- Beykoz satılık daire konumu ile de size avantaj yaratmalı. Yani satılık dairenin çarşıya, şehir merkezine, hastaneye, işe, alışveriş merkezlerine, gitmeyi çok sevdiğiniz mekânlara yakın mesafede olması gerekir. Ayrıca toplu taşıma araçlarına ya da duraklarına yakın mesafede olması da hayatınızı kolaylaştıracaktır.
- Satılık daire konumu sağlığı olumsuz etkileyecek sanayi tesislerine ve sanayi bölgelerine uzak mesafede olmalı.
- Satılık daire ararken ısı yalıtımı olmasına dikkat etmelisiniz. Isı yalıtımı sayesinde hem ısı kaybını önlemiş olursunuz hem de ısınma için harcamalarınızı en aza indirebilirsiniz. Hem de evin duvarlarında oluşabilecek rutubet sorunlarının önüne geçmiş olursunuz. Konfor olarak hayatınıza olumlu katkılar yapan ısı yalıtımı, bu yüzden önemli bir özelliktir.
- Satılık daire ararken aylık aidat ve bakım giderlerini de araştırmalısınız. Site gibi toplu yaşam alanlarından satılık daire alacaksanız ortak giderleri de öğrenmenizde fayda var. Bazen bu yan giderler çok fazla olabiliyor. Bu durumda satın alma kararlarınızı etkileyebilir.
- Satılık daire almadan önce beğendiğiniz yerin deprem yönetmeliğine uygun yapılmış olmasına ya da depreme dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz. Kötü malzemelerin kullanıldığı, kalitesi yapılardan uzak durmalısınız.
- Beykoz satılık daire almadan önce tapu kaydını araştırarak, size sunulan bilgilerin doğruluğunu karşılaştırmalısınız. Mülk sahibi, adres bilgileri bunların başında geliyor.
- Satılık daire üzerinde ipotek, haciz gibi kısıtlamalar olmadığına emin olmalısınız. Satışa engel olacak bir durum olup olmadığını araştırmalısınız.
- Satılık dairenin imar durumunun konut olmasına, iskân izninin olmasına dikkat etmelisiniz.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım