Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Beylikdüzü Kiralık Daire

(317 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı940 - 1.566 TL
16,76 Yıl
1.600 TL
Güvenlikli Site de KiRALIK 3+1 Daire
Ferdi Dağcı
Gürpınar, Beylikdüzü
3+1
Dün
150 m²
1.750 TL
ÖNCÜDEN HAYALLERİNİZDEN DAHA ÖTEDE DENİZ MANZARALI KİRALIK DAİRE
İlyas Arslan
Cumhuriyet, Beylikdüzü
2+1
4gün önce
90 m²
800 TL
Beylikdüzü Kavaklı'da Kiralık Bahçe Katı Daire Nazar Emlakdan
Alaaddin Şimşek
Kavaklı, Beylikdüzü
1+1
10.9.2019
75 m²
1.300 TL
Beylikdüzü Kavaklı'da Kiralık Daire
Mustafa Tavacı
Kavaklı, Beylikdüzü
3+1
6gün önce
130 m²
1.000 TL
BEYLİKDÜZÜ METROBÜSE YÜRÜME MESAFESİNDE 3+1 KİRALIK LÜX DAİRE
Sedes Yapı & Gayrimenkul
Cumhuriyet, Beylikdüzü
3+1
7gün önce
135 m²
1.950 TL
Beylikdüzü Yakuplu'da Eşyalı kiralık daire
Yakuplu, Beylikdüzü
2+1
9.9.2019
108 m²
2.200 TL
BEYLİKDÜZÜ DEVLET HASTANESİNE YAKIN METROBÜSE 800 M KİRALIK 3+1
Sedat Berrakkarasu
Adnan Kahveci, Beylikdüzü
3+1
3gün önce
200 m²
1.000 TL
BEYLİKDÜZÜ ÖNCÜDEN BUTİK SİTE İÇERİSİNDE 2+1 KİRALIK DAİRE
İlyas Arslan
Cumhuriyet, Beylikdüzü
2+1
4gün önce
90 m²
1.400 TL
Adnan Kahveci Mahallesin de Kiralık Ara Kat 2+1 Daire
Ferdi Dağcı
Adnan Kahveci, Beylikdüzü
2+1
4gün önce
100 m²
1.700 TL
Müstakil 180 m2 Kiralık 3+1 Daire
Ferdi Dağcı
Gürpınar, Beylikdüzü
3+1
7.9.2019
180 m²
3.000 TL
BEYLİKDÜZÜNDE 2+1 SIFIR EŞYALI LÜKS KİRALIK DAİRE
Devkon Yapı Gayrimenkul
Kavaklı, Beylikdüzü
2+1
Bugün
130 m²
1.100 TL
67'den Gürpınar Merkezde Kiralık 4+1 Daire
Ferdi Dağcı
Gürpınar, Beylikdüzü
4+1
2gün önce
165 m²
2.500 TL
Bizimkent'te 2+1 eşyalı kiralık daire
Celalettin Biriz
Cumhuriyet, Beylikdüzü
2+1
5gün önce
115 m²
2.750 TL
Beylikdüzünde Kiralık Dubleks
Adnan Kahveci, Beylikdüzü
5+1
6gün önce
330 m²
Etiketli İlanlar

Beylikdüzü Kiralık Daire Fiyatları

İstanbul şehrinde kiralık daire fiyatları Gürpınar bölgesinde 1.010 TL'den başlayarak, Büyükşehir taraflarında 1.417 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Beylikdüzü geneli ortalama fiyatı 1.262 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.233 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %4,04, son 10 yılda ise %184.22 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 17 yıl olarak görülmüştür.

Beylikdüzü Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Beylikdüzü şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Beylikdüzü Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Beylikdüzü şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Beylikdüzü kiralık daire bulmaya yardımcı olacak bilgiler
Yaşamak istediğiniz Beylikdüzü kiralık daire ilanlarına kolayca ulaşıp istediğiniz daireyi anında Zingat.com adresinden bulabilirsiniz. Kiralık daire ararken doğru seçim yapmanızı kolaylaştıracak özellikleri de şöyle sıralayabiliriz;
Daire kiralamadan önce mutlaka bir bütçe belirleyin
İlk olarak kendinize bir bütçe belirlemeli ve bu bütçeye uygun ilanları aramalısınız. Beylikdüzü kiralık daire maddi açıdan sizi zor duruma sokmamalı. Belirlediğiniz bütçenize uygun olacak bir kiralık daire bulmalısınız. Bunun için de çok araştırma yapmanız iyice incelemeniz gerekiyor. Bununla ilgili Zingat.com sitesinden kolayca hesaplama yapabilirsiniz. Böylece kiralık daire ararken içiniz rahat olarak hareket edebilirsiniz. Ayrıca baktığınız kiralık dairelerin ortak giderlerini araştırmalısınız. Kiraya ek ödenecek aylık ortak giderlerin de çok fazla olmadığı yerleri tercih etmeniz faydalı olacaktır.
Kiralık dairenin konumu en önemli etkenlerden birisi
Kiralayıp içinde yaşayacağınız Beylikdüzü kiralık daire konum olarak ihtiyaç duyabileceğimiz yerlere yakınlığı çok önemlidir. Dairenin çevresi güvenilir insanlarla çevrili olması gerekir. Ayrıca öğrenciler için okullarına, çalışan için işe yakınlığı kendisine fayda sağlayacaktır. Başka bir deyişle alıveriş merkezlerine, okula, hastaneye, bankaya, toplu taşıma araçlarının duraklarına yakın mesafede olması faydalı olacaktır. Ayrıca sağlığa olumsuz etki edecek tesislerden uzak yerde daire kiralamalısınız.
Kiralık daire içinde yaşamaya değer durumda olmalı
Evinizin bakımlı olması size yüksek konfor olarak dönecektir. Gerekli incelemelerde bulunduğunuz Beylikdüzü kiralık daire bakımlı olmalı. Tadilat, onarım gibi tadınızı kaçırabilecek sorunları olmamalı. Eşyalarınızı yerleştireceğiniz dolapları, kapıları, pencereleri, elektrik ve su tesisatı sağlam olmalı. Ayrıca evin rutubet, su akıtma gibi sorunları olmamalı. Baktığınız kiralık dairenin ısı yalıtımı yapılmış olmalı. Isı ve ses yalıtımı yapılmış binalardaki kiralık daireler hem bütçeye katkı sağlar hem de yaşam kalitenizi arttırır. Komşudan gelen sesler ya da dışarının gürültüsü keyfinizi kaçırmaz. Özellikle kışın evinizin iyi ısınmasını ve faturanızın ise az gelmesi konusunda faydalar sağlar. Bunlar dışında çok önemli konulardan bir tanesi de can güvenliğinizi düşünerek oturmak istediğiniz kiralık dairenin depreme dayanıklı olduğundan emin olmalısınız. Bunun için uzman kişilerden yardım isteyebilirsiniz.
Kiralık daire bulduğunuzda dikkat edilecekler
Sonunda aradığınız Beylikdüzü kiralık daire bulduysanız, öncesinde dairenin sizden önceki dönemlere ait fatura borcu var mı bunu öğrenmenizde fayda var. Ödenmemiş olan elektrik faturası, doğalgaz faturası var ise ev sahibinden sıfırlamasını talep etmelisiniz. Bu sorunlar halledilmeden de kira sözleşmesi yapmamanızda büyük fayda var. Kira sözleşmesi yaparken bağlayıcılığı olması açısından noter onaylı yapılmalı ve kira sözleşmesinde evi kiraladığınız şartları ve daha sonra teslim edeceğiniz şartları sözleşmeye yazdırmanız faydanıza olacaktır. Ödemeyi bir nevi taahhüt ettiğiniz aylık kira tarihini maaş gününüzden sonrasına yazdırmanız faydanıza olacaktır. Oluşabilecek problemlere karşı kendinizi güvenceye almış olursunuz. Bunlar dışında evde eksik olan bir şey varsa mutlaka sözleşmeye yazdırmalısınız. Apartman aidatını da sözleşmeye yazdırabilirseniz faydanıza olacaktır. Ayrıca daireyi kiralarken ödediğiniz başka bedeller var ise sebepleri ile birlikte ne kadar olduklarını da sözleşmeye yazdırmalısınız. Son olarak yıllık kira artış miktarını ya da oranını baştan belirleyerek sözleşmede yer almasını sağlamanız faydalı olacaktır.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım