Beyoğlu, İstanbul Bölge Raporu

Beyoğlu satılık konut piyasasında son bir ayda satılık konut fiyatları %3 artış gösterdi. Beyoğlu ilçesinde ortalama konut metrekare fiyatları 34.441 TL olurken, geri dönüş süresi 14 yıl olarak hesaplanmaktadır.
Buna göre, 2023 yılı emlak endeksi ve bölge raporunda Beyoğlu ilçesinde satın alınan 100 metrekarelik bir konutun ortalama fiyatı 2.583.045 TL ile 4.305.100 TL arasında oldu. Daha Fazla
  • Satılık
  • Kiralık

Beyoğlu - Satış Fiyatları Trendi

Beyoğlu - Kira Fiyatları Trendi

Beyoğlu - Satış Fiyatları Değişimi

3%
1 Aylık Değişim
534.1%
3 Yıllık Değişim
562%
5 Yıllık Değişim

- Kira Fiyatları Değişimi

6.44%
1 Aylık Değişim
467.2%
3 Yıllık Değişim
562%
5 Yıllık Değişim

Bu sayfada yer alan fiyat, nüfus bilgileri ve grafikler REIDIN verileri baz alınarak oluşturulmuştur.

Geceleri güvenli bir şekilde yürüyebilirim
2.00
40%
Toplu taşımayla kolayca ulaşabilirim
5.00
100%
Market ve kafelere yürüyerek ulaşabilirim
5.00
100%
Aracımı kolayca park ederim
1.00
20%
Gürültüden uzak, sessiz bir bölgedir
1.00
20%
Bölgede insan ilişkileri iyidir
3.00
60%
Değerlendirme, bölgeye ilişkili gerçek kişiler tarafından yapılmıştır.
10 Onaylı kullanıcı değerlendirmesi gösteriliyor.
Spk Gayrimenkul Değerleme U.
Diğer
5 yıl önce
Piyalepaşa İstanbul projesi Türkiye'nin özel sektör tarafından yapılmakta olan en büyük kentsel dönüşüm projesidir. Ayrıca, proje örnek dairesiyle Londradan ödüllerle dönmüştür. Projenin karma yaşam planı ile otel, alışveriş caddesi, sanat galerisi, sinema salonları, spor salonları ve mimeri yapısıyla istanbul da örnek projelerin en başında desek yanlış olmaz. Tüm etaplar bittiğinde proje de %100 prim yapması bekleniyor.
Elysium Soul Beyoğlu S.
Diğer
5 yıl önce
İnşaatı devam eden projelerin tamamlanmasıyla Dolapdere bölgesinin bambaşka bir imaja bürüneceği ve projelerde %40 oranında fiyat artışı olacağı öngörülmektedir.
Reidin Saha U.
Diğer
5 yıl önce
Beyoğlu ilçesinin Cihangir bölgesinde tek bloktan oluşan 4-5 katlı kentsel dönüşüm projeleri bulunmaktadır.
Fırat K.
Diğer
5 yıl önce
Genç Nüfus olarak burası daha fazla değerlenir. Eğitim iyi düzeyde.
Reidin Saha S.
Diğer
5 yıl önce
Taksim Meydanına yakın olan markalı projeler çoğunlukla otel veya ofis olarak değerlendirilmektedir. Taksim Meydanından uzaklaştıkça Piyalepaşa ve Dolapdere bölgelerinde markalı projelerin sayısı arttığı göze çarpmaktadır. İlçenin konut ağırlıklı olarak kullanılan mahallelerinden olan Cihangir’de ise tek blok ve 5-10 daireden oluşan kentsel dönüşüm projeleri yapılmaktadır.
Reidin Saha U.
Diğer
5 yıl önce
Bölgede yeni proje sayısı çok değil, kentsel dönüşüm projeleri yavaş yavaş oluşmaya başlamış durumda, bu kapsamda en çok dikkat çeken proje Tarlabaşı 360 projesi’¦ Tüm Tarlabaşı’nı kapsayan projede yakın zamanda bölge tamamen değişim gösterecek. Tarihi bölge olması sebebiyle imarlaşma açısından kısıtlı bir bölge olduğu gözlemleniyor.
Tarlabaşı 360 Satış O.
Diğer
5 yıl önce
Türkiye'nin en büyük yenileme projesi olan Tarlabaşı 360 ile semt, çevresel, tarihi, mimari ve kültürel değerleri korunarak yeniden yapılandırılıyor. Şehrin tam merkez noktasında bulunan projemiz yatırımcı açısından da kazandıracak bir projedir.
Zehra Z.
Diğer
2 yıl önce
Uygun bütçe ayırıp, konforlu evler alabileceğiniz, her şeyin elinizin altında bulunduğu çok kalabalık ve işlek bir bölge.
Burak V.
Diğer
10 ay önce
Öyle bir yer ki her türlü şeyi içinde barındırıyor. Bazen sakin, çoğu zaman kalabalık. Yaşanabilecek bir yer değil bence ama insanı cezbetmeyi başarabilen bir yer.
2.83 / 5
Ege Ç.
Diğer
10 ay önce
İstanbul'un kalbi. Kalabalık ve gürültülü bir bölge genel olarak ama tarihi dokusu müthiş.

Öne Çıkan Satılık İlanlar - Beyoğlu

Tümü

Öne Çıkan Projeler - Beyoğlu

Tümü

Piyalepaşa İstanbul Premium Polat Gayrimenkul tarafından geliştirilen konut projesidir. 3 bloktan oluşan projede 348 adet konut, 20 adet ofis ve 63 adet ticari ünitenin bulunduğu projede ayrıca 2 blokta......

Projeyi İncele

Taksim 360 (Tarlabaşı 360) Taksim 360 kentsel yenileme projesidir. 20.000 metrekarelik alanı kaplayan proje 9 yapı adasından oluşmaktadır. Proje kamu-özel ortaklığı ile geliştirilmiştir. Adalardan 385A ve......

Projeyi İncele

Nef Sütlüce Nef Sütlüce, Timur Gayrimenkul tarafından İstanbul Beyoğlu'nda geliştirilen bir konut projesidir....

Projeyi İncele

Piyalepaşa İstanbul Polat İnşaat tarafından İstanbul Beyoğlu ilçesinde geliştirilen kentsel dönüşüm projesidir. Proje kapsamında 1000 konut, ofis ve rezidanslar yer almaktadır. ...

Projeyi İncele