Beyoğlu, İstanbul Bölge Raporu

Beyoğlu satılık konut piyasasında son bir ayda satılık konut fiyatları %2.9 azalış gösterdi. Beyoğlu ilçesinde ortalama konut metrekare fiyatları 5.274 TL olurken, geri dönüş süresi 12 yıl olarak hesaplanmaktadır.
Buna göre, 2020 yılı emlak endeksi ve bölge raporunda Beyoğlu ilçesinde satın alınan 100 metrekarelik bir konutun ortalama fiyatı 395.567 TL ile 659.300 TL arasında oldu. Daha Fazla
  • Satılık
  • Kiralık

Beyoğlu - Satış Fiyatları Trendi

Beyoğlu - Kira Fiyatları Trendi

Beyoğlu - Satış Fiyatları Değişimi

2.9%
1 Aylık Değişim
19.6%
3 Yıllık Değişim
22%
5 Yıllık Değişim

- Kira Fiyatları Değişimi

4%
1 Aylık Değişim
24.6%
3 Yıllık Değişim
7.6%
5 Yıllık Değişim

Bu sayfada yer alan fiyat, nüfus bilgileri ve grafikler REIDIN verileri baz alınarak oluşturulmuştur.

En popüler okullar

Bu bölgeye henüz puanlama yapan olmadı. İlk puanlamayı sen yap.

YORUM YAP

Yorum yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Onaylı kullanıcı değerlendirmesi gösteriliyor.
Puan Yok
Spk Gayrimenkul Değerleme U.
Diğer
2 yıl önce
Piyalepaşa İstanbul projesi Türkiye'nin özel sektör tarafından yapılmakta olan en büyük kentsel dönüşüm projesidir. Ayrıca, proje örnek dairesiyle Londradan ödüllerle dönmüştür. Projenin karma yaşam planı ile otel, alışveriş caddesi, sanat galerisi, sinema salonları, spor salonları ve mimeri yapısıyla istanbul da örnek projelerin en başında desek yanlış olmaz. Tüm etaplar bittiğinde proje de %100 prim yapması bekleniyor.
Puan Yok
Elysium Soul Beyoğlu S.
Diğer
2 yıl önce
İnşaatı devam eden projelerin tamamlanmasıyla Dolapdere bölgesinin bambaşka bir imaja bürüneceği ve projelerde %40 oranında fiyat artışı olacağı öngörülmektedir.
Puan Yok
Reidin Saha U.
Diğer
2 yıl önce
Beyoğlu ilçesinin Cihangir bölgesinde tek bloktan oluşan 4-5 katlı kentsel dönüşüm projeleri bulunmaktadır.
Puan Yok
Fırat K.
Diğer
2 yıl önce
Genç Nüfus olarak burası daha fazla değerlenir. Eğitim iyi düzeyde.
Puan Yok
Reidin Saha S.
Diğer
2 yıl önce
Taksim Meydanına yakın olan markalı projeler çoğunlukla otel veya ofis olarak değerlendirilmektedir. Taksim Meydanından uzaklaştıkça Piyalepaşa ve Dolapdere bölgelerinde markalı projelerin sayısı arttığı göze çarpmaktadır. İlçenin konut ağırlıklı olarak kullanılan mahallelerinden olan Cihangir’de ise tek blok ve 5-10 daireden oluşan kentsel dönüşüm projeleri yapılmaktadır.
Puan Yok
Reidin Saha U.
Diğer
2 yıl önce
Bölgede yeni proje sayısı çok değil, kentsel dönüşüm projeleri yavaş yavaş oluşmaya başlamış durumda, bu kapsamda en çok dikkat çeken proje Tarlabaşı 360 projesi’¦ Tüm Tarlabaşı’nı kapsayan projede yakın zamanda bölge tamamen değişim gösterecek. Tarihi bölge olması sebebiyle imarlaşma açısından kısıtlı bir bölge olduğu gözlemleniyor.
Puan Yok
Tarlabaşı 360 Satış O.
Diğer
2 yıl önce
Türkiye'nin en büyük yenileme projesi olan Tarlabaşı 360 ile semt, çevresel, tarihi, mimari ve kültürel değerleri korunarak yeniden yapılandırılıyor. Şehrin tam merkez noktasında bulunan projemiz yatırımcı açısından da kazandıracak bir projedir.

Öne Çıkan Satılık İlanlar - Beyoğlu

Tümü

Öne Çıkan Projeler - Beyoğlu

Tümü

Nef Sütlüce Nef Sütlüce, Timur Gayrimenkul tarafından İstanbul Beyoğlu'nda geliştirilen bir konut projesidir....

Projeyi İncele

Keten Cihangir Panorama Keten İnşaat tarafınca geliştirilmiş olan projede 18 konut birimi bulunmaktadır....

Projeyi İncele

Taksim 360 (Tarlabaşı 360) Taksim 360 kentsel yenileme projesidir. 20.000 metrekarelik alanı kaplayan proje 9 yapı adasından oluşmaktadır. Proje kamu-özel ortaklığı ile geliştirilmiştir. ...

Projeyi İncele

Tomtom Gardens Tomtom Gardens, Krea Sirius Gayrimenkul tarafından İstanbul Beyoğlu'nda geliştirilen bir kentsel dönüşüm projesidir. Toplamda 7 bloktan oluşan projede 120 adet daire bulunmaktadır.......

Projeyi İncele