100 bin TL’ye Esenyurt satılık daireler

Yazıyı paylaş:


İstanbul’un gelişen bölgelerinden biri olan Esenyurt, son yıllarda hızlı bir gelişim gösteriyor. İlçe olduktan sonra konut projelerinin hızla arttığı Esenyurt, metrobüsün yanı sıra Beşiktaş-Çağlayan-Alibeyköy-Tekstilkent istikametindeki Mahmutbey metro istasyonu hattının Esenyurt üzerinden geçerek Silivri’ye ulaşacak olması bölgenin değerini de arttırıyor. Özellikle gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlerin tercihi olan Esenyurt satılık daire popülasyonuyla da dikkat çekiyor.

Esenyurt satılık daire fiyatlarında artış
Bölgenin gelişmesiyle birlikte Esenyurt satılık daire fiyatları da artmaya başladı. Ancak Esenyurt satılık daire açısından hâlâ İstanbul’da ucuz konut alınabilecek ilçelerin başında geliyor. Peki bir yılda Esenyurt satılık ve kiralık konut fiyatlarında nasıl bir değişim yaşandı? REIDIN verilerine göre Esenyurt ilçe genelinde konut kira değeri 10,13 TL/metrekare iken, Esenyurt konut satış fiyatı 1690 TL/ metrekare oldu. Bir önceki yılın Haziran ayına göre ise kira değeri için %23, satış fiyatı içinse %24 artış yönlü yıllık değişim gerçekleşti.
İşte Zingat.com ilanlar sayfasından derlediğimiz en uygun fiyatlı Esenyurt satılık daire ilanları…

 

Esenyurt Bölge Raporu için tıklayın!

 

Esenyurt, Atatürk

+Esenyurt satılık daire Ataturk
Fiyat: 215.000 TL
Metrekare: 110 m²

İstanbul’un yükselen değeri Esenyurt Kıraç’ta bulunan satılık daire, Star Towers içinde yer alıyor. 110 metrekare 2+1 lüks satılık daire, site yaşamının bütün güzelliklerini sunuyor. Resepsiyon ve lobi hizmetinin yanı sıra yüzme havuzu, sauna, buhar odası, seyir terası gibi birçok sosyal olanak sizleri bekliyor…
EsenyurtTalatpaşa

+Esenyurt satılık Talatpasaa.1.
Fiyat: 99.000 TL
Metrekare: 60 m²

Esenyurt Acunkent Sitesi C blok 6 katta bulunan 60 metrekare 1+1 daire, yaşamak isteyenlere ya da yatırım yapmak isteyenler için ideal durumda. Esenyurt satılık daire bulunduğu site, rezidans blokta yer alıyor. Dairenin gelecekte daha fazla prim yapacağı öngörülüyor.

Esenyurt Talatpaşa Bölge Raporu için tıklayın!
Esenyurt, Cumhuriyet

+Esenyurt satılık daire Cumhuriyet
Fiyat: 117.000 TL
Metrekare: 54 m²

Esenyurt’un en değerli bölgelerinden biri olan Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan 54 metrekare 1+1 satılık daire özellikle Esenyurt’ta geleceğe yatırım yapmak isteyenlere hitap ediyor. Esenyurt Cumhuriyet satılık daire ortalama fiyatı 281 bin 326 TL iken, bölgede ortalama kira fiyatları 1.325 TL.

Esenyurt Cumhuriyet Bölge Raporu için tıklayın!
Esenyurt, Örnek

+esenyurt satılık daire Ornek
Fiyat: 99.000 TL
Metrekare: 90 m²

Bu lüks satılık daire düşük faiz oranları ve aylık 800-1000 TL ödemelerle sahip olmak mümkün. Esenyurt’un gelişmekte olan bölgelerinden Örnek’te satılık daire fiyatları ortalama 160 bin 268 TL. Esenyurt Örnek’te kira oranları ise ortalama olarak 625 TL oluyor. Bölgenin ileride daha çok rağbet göreceği öngörülüyor.

Esenyurt Örnek Bölge Raporu için tıklayın!
Esenyurt, Yenikent

+Esenyurt satılık daire Yenikent
Fiyat: 100.000 TL
Metrekare: 105 m²

Bahçe katında 105 metrekare olan daire, yaşamak ya da yatırım yapmak için uygun. Esenyurt Yenikent satılık daire ortalama fiyatı 164 bin 630 TL’dir. Bölgede kira geliri ise 751 TL.

Esenyurt Yenikent Bölge Raporu için tıklayınız!
Esenyurt, Ardıçlı

+Esenyurt satılık daire Ardıclı
Fiyat: 132.000 TL
Metrekare: 125 m²

İstanbul Esenyurt’ta E-5, E-6 ve metrobüse yakın mesafede olan bu daire, bölgeye gelecek olan metroyla birlikte değerini de artıracaktır. Esenyurt Ardıçlı satılık daire ortalama fiyatı 156 bin 733 TL. Bölgede kira ortalaması ise 632 TL.
Esenyurt Ardıçlı Bölge Raporu için tıklayınız!
Esenyurt, Yenikent

+Esenyurt satılık daire Yenikent
Fiyat: 158.000 TL
Metrekare: 110 m²

İstanbul Yenikent’ta bulunan satılık daire okula, toplu ulaşıma ve alışveriş merkezlerine yakın bir lokasyonda konumlanıyor. Esenyurt Yenikent satılık daire ortalama fiyatı 164 bin 630 TL’dir. Bölgede kira geliri ise 751 TL.

Esenyurt Yenikent Bölge Raporu için tıklayınız!


BENZER YAZILAR

Yorum Yap