150 bin TL’ye Bahçelievler satılık daireler!

Yazıyı paylaş:


İstanbul’un emlak değeri yüksek bölgelerinden biri olan Bahçelievler, ulaşım kolaylığı ve şehrin merkezinde konumlanması sebebiyle her geçen gün değerini artırıyor. Bölgede yeni markalı projelerle birlikte Bahçelievler satılık daire fiyatları da arttı. Peki bir yılda Bahçelievler satılık / kiralık konut fiyatları ne kadar arttı?

Yenibosna ve Zafer Mahalleleri değerlendi
Reidin 2016 Haziran konut kira ve satılık değerlerine bakıldığında bölgede son bir yılda artış olduğu görülüyor. Rapora göre Bahçelievler’de konut satış fiyatı 2746 TL / metrekare iken, kiralık konut değeri 12,95 TL / metrekare. Bir önceki yılın Haziran ayına göre kira değeri için %17, satış fiyatı içinse %21 artış yönlü yıllık değişim gerçekleştiği görülüyor.
Bahçelievler’de yıllık kira değişimi en yüksek olan bölge % 29’luk artış oranı ile Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi olurken, yıllık satış fiyatındaki değişim oranıyla ön plana çıkan bölge ise %36’lık artış oranı ile Bahçelievler Zafer Mahallesi oluyor. Bölgedeki inşaat halindeki projelerdeki daire tiplerinde 1+1 ve 2+1 ağırlıkta olurken; tamamlanmış projelerde 2+1 ve 3+1 daire tipleri ön plana çıkıyor.
İşte İstanbul 150 bin TL’den başlayan Bahçelievler satılık daireler

 

Bahçelievler Bölge Raporu için tıklayın!

 

BahçelievlerSoğanlı / 159.000 TL – 70 metrekare

Bahcelievler satılık daire- soganlı 1.1
İstanbul Bahçelievler’de bulunan 70 metrekare 2+1 lüks dairenin üç tarafı açık ve ferah. Dairede kartonpiyer, asma tavan, spot aydınlatma, laminant parke, özel lake kapı, görüntülü diyafon, ısıcam pvc, klima, akralik kapak mutfak ve hilton banyo bulunuyor. Ulaşıma yakın bir lokasyonda bulunan satılık daire; okul, hastane, sağlık ocağı, alışveriş merkezi gibi alanlara da yakın bir konumda bulunuyor.

 

Bahçelievler, Siyavuşpaşa / 190.000 TL – 70 metrekare

Bahcelievler satılık daire- soganlı 1-yayla

İstanbul Bahçelievler’in Yayla bölgesinde bulunan sıfır satılık daire, 2+1 odadan oluşuyor. Lüks satılık daire, bahçe katında bulunuyor.
Bahçelievler, Bahçelievler / 195.000 TL – 90 metrekare

bahcelievler satılık daire3

Bahçelievler Basın Sitesi ile Yayla bölgelerinde bulunan satılık daire, otobüs duraklarına, metrobüse, alışveriş merkezlerine, okullara ve hastanelere yakın bir konumda bulunuyor. Satılık daire, modern bir mimariye ve Fransız balkona sahip. Güneş alan ve ferah bir ortam sunan satılık daire, masrafsız ve kullanıma uygun.
BahçelievlerSoğanlı / 169.000 TL – 70 metrekare

Bahcelievler satılık daire- soganlı 4
Bahçelievler Soğanlı’da Cumhuriyet Mahallesi’nden bulunan daire; 70 metrekare 2+1. Merkezi bir bölgede bulunan daire; okul, hastane, sağlık ocağı, çocuk parkı, alışveriş merkezi gibi alanlara yakın bir konumda bulunuyor.
BahçelievlerSiyavuşpaşa / 215.000 TL – 100 metrekare

Bahcelievler satılık daire-siyavuspasa5
Bahçelievler Siyavuşpaşa’da bulunan satılık daire; lüks, ferah, güneş görmeyen bölümü olmayan ve kullanım ile yatırıma hazır bir durumda. Bahçe katında 100 metrekare 2+1’dir. Dairede kartonpiyer, asma tavan, spot aydınlatma, laminant parke, özel panel kapı, hilton banyo gibi detaylar da bulunuyor. Satılık daire; toplu taşıtlara, okul, hastane, sağlık ocağı, çocuk parkı ve alışveriş merkezlerine yakın bir konumda bulunuyor.
BahçelievlerSoğanlı / 200.000 TL – 90 metrekare

Bahcelievler satılık daire- soganlı 6
Bahçelievler Soğanlı’da bulunan satılık daire, 90 metrekare ve 2+1’dir. 5 katlı binanın bahçe katında yer alan satılık daire, yatırım için de uygundur. Bahçelievler satılık daire, asma tavan, spot aydınlatma, görünütlü diyafon, laminant parke, özel lake kapı, ısıcam PVC, saten boya, akralik kapak, hilton banyo ve ıslak zemin gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Merkezi bölgede bulunan satılık daire; okul, hastane, sağlık ocağı, çocuk parkı, alışveriş merkezler ve toplu taşımaya yakın bir konumda bulunuyor.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap