19 bin TL’ye prefabrik hazır ev!

Yazıyı paylaş:


Türkiye’de prefabrik hazır evlere ilgi artıyor. 2016 yılının ilk dört ayında prefabrik ev alanların sayısı, geçen senenin aynı dönemine göre yükselişe geçti. Bu yıl prefabrik ev satışları yüzde 30’luk bir artış gösterdi. Rakamın yıl sonuna kadar yükselmeye devam edip etmeyeceği merak konusu. 

 

“Prefabrik Evler Hakkında Her Şey” videosu için tıklayın!

 

Prefabrik ev teknolojisi gelişti

Prefabrik ev satışlarındaki yüzde 30’luk artışla ilgili değerlendirme, Karmod Satış Müdürü Abdullah Yüceer’den geldi. Prefabrik hazır evlerde son dönemde kullanılan yeni teknolojilerin yapı kalitesini artırdığını ve bu durumun da ürüne olan talebi olumlu yönde etkilediğini belirten Yüceer şu bilgileri aktardı:

“Prefabrik hazır ev satışlarımızda bu yılın ilk 4 ayında geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 30 artış oldu. Evlerimizin ön üretimleri, modern teknoloji kullanılarak fabrika tesislerimizde demonte olarak gerçekleştiriliyor. Kullanım yerine sevk edilen evlerimiz Türkiye’nin neresinde olursa olsun ekiplerimizce kurulum yapılarak müşterilerimize hazır teslim ediliyor.”

 

Prefabrik evler kaç yıl kullanılır?

 

19 bin TL’ye hazır ev!

Abdullah Yüceer, prefabrik hazır evlerin, sipariş itibariyle ortalama 20 gün gibi kısa sürede kullanıma hazır hale getirildiğini dile getirdi:

“Hazır ev fiyat olarak da çok cazip. 19 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün. Fabrikamızdan günlük ortalama üç adet evi kurulum yapılmak üzere sevk ediyoruz. Tek katlı ve iki katlı modellerde üretim yapılan hazır evlerimiz konforlu planlara sahip. 30’un üzerinde standart modelin yanı sıra özel projeler de gerçekleştiriyoruz. Yatay mimari konseptine uygun evlerimiz tatil köyleri ve toplu konut alanında da önemli bir alternatif içeriyor.”

 

Dünyanın en ilginç prefabrik evleri!


BENZER YAZILAR

Yorum Yap