Başakşehir Emlak Konutları 177 bin TL’den açık satışta!

Yazıyı paylaş:

Başakşehir ve Kayaşehir Emlak Konutları’nda açık satış dönemi başladı. Turyap tarafından gerçekleştirilecek satışlarda Başakşehir ve Kayaşehir Emlak Konutları 177 bin TL’den başlayan fiyatlarla açık satışa çıktı.

 

Proje Proje Dolaşmaya Son!

“Proje Proje Dolaşmaya Son!” kampanyasıyla satışa çıkan daireler fiyat avantajıyla dikkat çekiyor. Turyap aracılığıyla başlatılan açık satışlarda, konut fiyatları 1+1’den 4+1’e daire seçenekleriyle Bahçekent Emlak Konutları’nda 177 bin TL’den ve Kayaşehir Emlak Konutları ise 186 bin TL’den başlıyor. İsteyenler Turyap’ın web sitesi üzerinden konutlar için teklif verebiliyor.

 

Turyap müzayedelere açık satış sistemini entegre ediyor

Açık satış döneminin başlasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Turyap Pazarlama ve Satış İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir şunları söyledi:

“Turyap, 400’e yakın temsilciliği ve iki bine yakın profesyonel satış gücü ile büyük bir gayrimenkul pazarlama ve satış ağına sahip. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Emlak Konut proje portföylerinde uyguladığımız müzayedelere ilave olarak açık satış sistemini entegre ediyoruz. Bünyemizde geliştirilen tele marketing bölümünde günde 200’e yakın gayrimenkul talebine yanıt veriliyor. Gelen talep yapısı; bölge, konut tipi, bütçe ve satın alım amaçları değerlendirerek, proje portföyleri ile eşleştirilip, satışlara yön veriyor. Proje pazarlama ve satış bölümlerimiz ile temsilciliklerimizin gücü, projelerde konumlu tanıtım ve satış ofislerimize yansıtılıyor, çok kısa süre içinde satış kapatılıyor.

Başakşehir, İstanbul’un yükselen değerlerinden biri. Kayaşehir ve Bahçekent bu değere değer katan, görüntü ve gürültü kirliliğinden uzak, düzenli gelişen ve kendi kendine yeten bir kent. Önümüzdeki beş yıl içerisinde İstanbul’un en hızlı gelişim, büyüme ve değer artışı gösteren ilçesi olacağını öngörüyoruz.”


BENZER YAZILAR