Acar Blu Karadeniz Etabı satışta!

Yazıyı paylaş:

“Aile rezidans” kavramını Acar Blu’ya taşıyan Acarlar Şirketler Topluluğu’nun mücevher projesinde Karadeniz Etabı satışa sunuldu.

Acarkent’in en özel noktasında konumlu Acar Blu’da pazarlama ve satış süreci etaplar şeklinde yürütülürken, yerleşim ve yaşam süreci dizayn ediliyor. Pazarlama ve satış sürecinde sırasıyla Marmara – Boğaz – Orman Etaplarında tamamlanarak yerleşime geçilen Acar Blu’da; şimdi Karadeniz Etabı ile son perdeyi kapanıyor.

Deniz seviyesinden 250 metre yükseklikte konumlanan Acar Blu; optimum villa büyüklüğünü daireye taşıyan, daireleri çevreleyen teraslar ile her odaya nefes aldıran, tüm yatak odalarında “insuit banyo” dizaynla, Türkiye’de ilk kez aile yaşamına hijyen ve otel konforu bir arada. Aile Rezidans özelliğine sahip Acar Blu, 250-270 m2 aralığında değişen 3+1 konutları ile Beykoz ve Acarkent’ de çevresel yapılaşmadan etkilenmeden kesintisiz ve engelsiz görsel zenginlik sunmakta. 40 m2’ye varan, her odadan kullanım özelliği ile daireyi çevreleyen teras büyüklüğünde balkonlar, katta bahçe keyfini “balkon bahçe”ye taşıyor.

Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge Özdemir, Acar Blu Karadeniz Etabı’nda talebin sesine kulak verdiklerini belirtiyor. Bilge Özdemir, Karadeniz Etabı ile Acar Blu’da son perdenin kapanacağını ve bir daha tekrarı olmayacak bu “lüks ve konut dizaynı”nın görülmesini; yatırım veya yaşam amaçlı konut alacaklar için Acar Blu Karadeniz Etabı’nı ve Tip -3B özel örnek daireyi görmeden kararlarına yön vermemelerini öneriyor.

Acarkentlilerin, çevresel talebin istek ve önerilerini dikkate alarak daire tipleri geliştirildi. Daire talep yapısında, kişisel/ailesel tercihlerin, önceliklerin farklılıkları gözlenerek, dizaynlara yansıtıldı. Bu doğrultuda, daire gündüz ve gece yaşam olanları felsefesine göre iki ayrı bölüme ayrıldı.

TİP 3A’da 69,74 m2’lik gündüz yaşam alanlarına karşılık / 79,18 m2’ lik gece yaşam alanı; TİP 3B ise 64 m2’lik gündüz yaşam alanlarına karşılık / 87,30 m2’lik gece yaşam alanı sunuyor.

36,02 – 43,68 m2’lik suit ebeveyn yatak odaları ve 18,03 m2’den 22,01 m2’ye değişen suit yatak odaları, 1 veya 2 çocuklu aileler ve evde yardımcı ile yaşayanlara büyük konfor sağlıyor.


BENZER YAZILAR