Alo TOKİ hattı sorularınızı bekliyor!

Yazıyı paylaş:


TOKİ vatandaşların konut sahibi olmak, TOKİ’nin emeklilere özel yeni konut projeleri, TOKİ’ye başvurma koşulları, kentsel dönüşüm gibi çeşitli konular hakkındaki sorularını yanıtlamak amacıyla “Alo TOKİ” hattını hizmete açtı. 

 

Alo TOKİ: 444 86 54 

Alo TOKİ hattının numarası 444 86 54. TOKİ’nin çağrı merkezi hattına hafta içi ve hafta sonu belirli saat aralıklarında ulaşmak mümkün.

Konuyla ilgili açıklama yapan TOKİ Başkanı Ergün Turan, “Hizmete açtığımız çağrı merkezi ile vatandaşlarımızı konut sahipliği konusunda bilgilendirip tüm sorularını yanıtlıyoruz. Yeni projeler, başvuru koşulları, konut teslimi, site yönetim hizmetleri gibi merak edilen tüm sorular, TOKİ Çağrı Merkezi tarafından yanıtlanıyor. Kentsel dönüşüm uygulamaları, kamulaştırma, site yönetim hizmetleri gibi birçok konuda hafta içi 08.30-20.00, hafta sonu 09.00-18.00 saatlerinde hizmet veriliyor. Güçlü teknolojik altyapısı ve özel eğitimli personeliyle vatandaşlara kısa sürede yüksek kalitede hizmet verdiğimiz TOKİ Çağrı Merkezi’nde, talep, şikayet ve soruları kayıt altına alarak ölçüm ve raporlamada profesyonel bir işletim sistemi uyguluyoruz.” diye konuştu.


BENZER YAZILAR