Amerika’da ev alacaklara Miami daveti!

Yazıyı paylaş:


ABD’li Related Group, Türkiye’deki gayrimenkul yatırımcılarını Miami’de emlak yatırımı yapmaya davet etti. Related Group, popüler tatil ve yaşam tercihinde tüm dünyada ilk sıralarda yer alan Florida’da lüks konut ve rezidans projeleri geliştiriyor. 

 

Ev alana oturma izni veren 12 ülke!

 

Miami’de yatırım gelecek vadediyor

Miami’nin önde gelen gayrimenkul yatırım danışmanlarından Merve Gümüşyazıcı, Related Group’un Miami’deki rezidans, villa ve ofis konseptli projeleri Auberce Miami, Armani Casa, Gran Paraiso, Hyde Beach House ve Hyde Midtown’ı Türkiye’de tanıttı.

Merve Gümüşyazıcı, “Miami’deki en önemli bir cok rezidansı yapan Related, Miami’yi şimdiki Miami yapan şirket olarak anılıyor. Miami’nin 12 ay yüzme imkanı veren güneşli ve sıcak iklimi, kilometrelerce uzayan beyaz kumlu plajları, çok çeşitli insan toplumu, din, dil ve kültürel zenginliği, sanat, spor ve sosyal hayatını tüm dünya gıpta ederek izliyor. Dünyanın en büyük cruise limanı Miami’de yer alıyor. Tüm bunlara ek olarak İkinci Panama Kanalı’nın tamamlanmasıyla Miami, dünyanın en büyük dört liman şehrinden biri olacak. Dünya ticaret trafiğinin Miami’den geçecek olması tüm dünyadaki ticaret şirketlerini Miami’de lojistik olarak konumlanmaya yönlendiriyor. Bütün bu etkenlerin oluşturduğu talep nedeniyle inşaat sektörü de yeni projeleri alıcılara sunmaya devam ediyor.” diye konuştu.

 

Türklerin ev aldığı ilk 5 ülke!

 

Related Group Başkan Yardımcısı Jon Paul Perez ise, “Türkiye’deki insanların yatırım kararları, yakın çevresindeki politik belirsizlik yaşayan ülkelere de bir alternatif yatırım seçeneği sunuyor. Türkiye’deki seçkin ve zevk sahibi insanların kararları yakın çevredeki diğer ülkelerdeki varlıklı kesimlerin yatırım kararlarında da etkili oluyor.” yorumunu yaptı.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap