AND Frekans’ta daireler 309 bin TL’den başlıyor!

Yazıyı paylaş:

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren markası AND Gayrimenkul’un yeni konut projesi AND Frekans tanıtıldı. İstanbul’un Kartal ilçesinde yükselen AND Frekans’ta ana tema “kolektif yaşam”.

Dünyayı etkisi altına alan paylaşım ekonomisinin bir sonucu olarak “sahip olmak değil, ihtiyaç süresince kullanmak” eksenindeki bu düzen, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de farklı sektörlerde hızla yayılmaya devam ediyor.

Gayrimenkul sektöründeki ilk uygulaması ise AND Frekans 215’te hayata geçiyor. Üstelik projeden ev alanlara pek çok avantaj da sağlıyor.

İşte AND Frekans projesindeki daire fiyatlarından “kolektif yaşam” ile ilgili projeden daire alacaklara sunduğu yaşam…

 

AND Frekans ile ilgili merak edilenler

• E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan proje, merkezi konumunun yanı sıra deniz ve Adalar manzarasına da sahip.

• AND Frekans toplam 413 konuttan ve alternatif bir sokaktan oluşuyor. Projedeki 3 farklı bölüm, 3 farklı etap olarak planlandı. Her bir blok ismini içerisinde yer alan konut sayısından alıyor.

• Projenin ilk etabı AND Frekans 215’te 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan 215 konut yer alıyor.

• Projenin bir diğer farklı boyutu ise binaların üzerindeki yeşil çatılar. Adalar ve deniz manzarasına hâkim yaklaşık 80 metre yükseklikteki çatılarda konumlandırılan seyir terası ve serinleme havuzu, pergolalar, ekip biçme alanları ise açık hava sosyalleşme alanlarından bazıları.

 

Daire fiyatları ve yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları

• Alışılmışın dışındaki konseptiyle, üç etaptan oluşan AND Frekans’ın ilk ve en büyük bölümünü oluşturan AND Frekans 215’te 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

• 1+1 dairelerin 309 bin TL + KDV’den başladığı projede aynı zamanda yüzde 1 KDV avantajı bulunuyor.

• Şirket bünyesinde vadelendirme seçenekleriyle birlikte kısa bir süre için anlaşmalı bankalar ile 60 ayda yüzde 0,99 – 120 ayda yüzde 1,09 faiz oranları sunuluyor.

• Daire içi mimarideki kişiselleştirme opsiyonu, ödeme planlarında da uygulanıyor. 100’den fazla ödeme planı ile herkes kendine en uygun ödeme şeklini belirleyebiliyor.

 

“Kolektif Yaşam Platformu” ile satın alma kirala

Her bölümü sektöre damga vuracak bir konseptle satışa sunulacak projede, AND Frekans 215 ile birlikte duyurulan ve projenin tümünde uygulanacak ilk konsept ise “Kolektif Yaşam Platformu” oldu. İşte kolektif yaşamın avantajları…

• Kolektif yaşam konsepti günlük yaşamda sürekli kullanılmayan eşya, araç ve gereçler için hem ev içinde fazladan alan hem de fazladan bütçe ayrılmasına alternatif bir çözüm sunuyor.

Sinema salonu

 

• Yılda 1 kez kullanılan matkaptan, sadece misafir geldiğinde ihtiyaç duyulan sandalyeye; yaz aylarında kullanılan bisikletten her gün kullanılmayan çamaşır makinesine ve elektrik süpürgesine kadar birçok ev aletine daire içlerinde fazladan yer ayırılıyor. Üstelik satın alınması için de ek bir bütçe gerekiyor.

Hobi atölyesi

 

• AND Frekans’ta kolektif yaşam platformuyla bu tür ev araç ve gereçler site yönetiminden kiralanabilecek.

• Sistemin farklı bir boyutu da otomobili olmayanların otoparklarını ve ihtiyaç duymadıkları depolarını ihtiyacı olan diğer daire sahiplerine kiralayabilme imkanı sunuyor olması… Bu kiralamadan elde edilen ek bedeller ise aidattan düşülüyor.

Müzik odası

 

• Kullanıcıların çok sık kullanmadıkları oyun odası, cep sineması, müzik ve hobi atölyeleri saatlik kiralanabilen alanlarken, fitness, kütüphane, sauna, buhar banyosu, kütüphane gibi alanlar ise ortak alanlar olarak kurgulandı.

Lobi kütüphane

 

Ali Baki Usta: Projenin adına Anadolu Grubu çalışanları karar verdi

Anadolu Yakası’nın yeni yaşam merkezlerinden Kartal’da inşa edilecek AND Frekans ile ilgili detaylardan bahseden AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, “Yaptığımız araştırmalar ile komşuluk kavramının günümüz yaşam koşullarına uygun olarak evrim geçirdiğini gördük. İnsanların yaşam alanlarında mahremiyeti ön planda tutarken, komşuları ile aynı frekansta olmak ve ortak alanlarda birlikte sosyalleşebilmek istediklerini tespit ettik. Bu yüzden, her bir dairesinde farklı hayatlar yaşansa da ortak bir frekansta buluşmayı vadettiğimiz projemizin ismine de ortak bir şekilde karar vermek istedik. Anadolu Grubu çalışanlarına sorduk. Karar AND Frekans oldu, ortak bir frekansta buluştuk” dedi.

 

Kullanmayacağın metrekareyi satın alma

Projede her metrekarenin daha işlevsel kullanılabilmesi için her detayın titizlikle düşünüldüğünü vurgulayan Ali Baki Usta, “Kolektif yaşam konseptini, mekânların verimliliği noktasında bir adım daha öteye taşıdık. Her metrekareyi santim santim tasarladık. İhtiyacınızdan daha fazla metrekareyi satın almayın diye yerden ısıtma ile petekleri ortadan kaldırdık, sürgülü kapılar ile atıl alanlar oluşmasının önüne geçtik ve evinizde fazlalık yarattığını düşündüğünüz eşyaları koyabileceğiniz her daireye özel depo alanları planladık. Huzurla nefes alabileceğiniz balkonları ise unutmadık ve dairelerimizin tümüne balkon ekledik.” dedi.

 


BENZER YAZILAR