Aşçıoğlu, Dubai’de ev sahibi yapıyor!

Yazıyı paylaş:


Türkiye’nin ilk markalı konut ihracatını gerçekleştirerek Dubai’de konut inşa eden Aşçıoğlu projenin satışlarına başladı. Geçtiğimiz yıl Dubai İslamic Bank’ın ortaklarından ve ülkenin önemli gayrimenkul geliştiricilerinden olan Deyaar Development PSJC ile ortaklık anlaşması yapan Aşçıoğlu, Midtown Selenium by Deyaar projesini 817 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdi. 

 

Midtown Selenium by Deyaar’da konutlar 2019’da teslim!

Türkiye’deki yatırımcıları hedefleyen projeden 19.900 USD peşinatla ev sahibi olmak mümkün. 27 blokta 2 bin 440 konuttan oluşan ve 1+1 geniş dairelerin yer aldığı projede metrekare fiyatları 2 bin 125 bin dolardan, konut fiyatları ise 199 bin dolardan başlıyor. Midtown Selenium by Deyaar projesinde bugün için yüzde 10, yani 19.900 USD peşinat ödeyenler 2016 Aralık, 2017 Haziran, 2017 Aralık ve 2018 Haziran’da yüzde 5’erlik dilimlerde ödemeler yapacaklar. Ödeme miktarının yüzde 30’a ulaşmasıyla birlikte satış ve devir hakkı verilecek olan projenin daire tesliminde de kalan yüzde 70’lik ödeme talep edilecek. Projede konut teslimleri Eylül 2019’da gerçekleşecek.

 

Al Maktoum Havalimanı’na 15 dakika mesafede

Deyaar Development PJSC tarafından inşa edilen ve toplam 25 rezidans binası, iki otel, seçkin mağazalar, sosyal alanlar ve hizmetler ile park ve yeşil alanlardan olan Midtown Projesi’nin ikinci etabı Dania District kapsamında konumlanan Midtown Selenium by Deyaar, dünyanın ilk Türk markalı konut projesi olarak yükseliyor. Projede, tenis kortu, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, jogging alanı, tırmanma duvarları, dinlenme ve park alanları, mağaza ve yeme içme alanları yer alacak. Midtown Selenium by Deyaar, dünyanın en büyük havalimanı Al Maktoum Havalimanı, Dubai Marina ve Expo 2020 Dubai’ye 15 dakika mesafede konumlanıyor.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap