Bağcılar’da yeni bir konut projesi: Mayra Sancakkoru

Yazıyı paylaş:


Konut projeleriyle aile konseptini ön planda tutan Mayra Yapı, Bağcılar’da inşaatı devam eden Mayra Sancakkoru’yu hayata geçiriyor. Ağustos 2019’da teslim edilecek olan Mayra Sancakkoru’da ödeme seçenekleri ve indirimleriyle birlikte cazip fiyat avantajları sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim ve 30 ay “0” faizli firma taksitlendirmesi şeklinde ödeme seçenekleri mevcut. Yüzde 1 KDV oranı da, yatırımcıları cezbedecek unsurlar arasında…

Mayra Sancakkoru’da 2+1, 3+1 ve bahçe katı daire tipleri olmak üzere toplamda 174 daire ve 10 mağaza yer alıyor. Konut projesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, Türk hamamı, sinema odası, çok amaçlı spor alanı, çocuk oyun alanları, kış bahçesi, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik yer alıyor. Ankastre mutfak, yerden ısıtma sistemi, yatak odalarında ziynet kasası, tüm alanları besleyen jeneratör sistemi gibi özelliklere sahip projede tüm dairelerde ebeveyn banyo, çamaşır odası ve geniş balkonlar bulunuyor.

“Orta gelir grubuna hitap ediyoruz”
Basın-Ekspres bölgesini özellikle seçtiklerini ifade eden Mayra Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Yılmaz, “3. Havalimanı’nın yapımıyla birlikte buraya ulaşımın kolaylıkla sağlanması da önem kazanıyor. Basın-Ekspres bu anlamda hem E5’e kolaylıkla bağlanması, hem TEM’e bağlanması ve Kuzey Marmara Otoyolu sayesinde 3. Havalimanı’na ulaşımı sağlaması bakımından değerli bir konumda yer alıyor” dedi. Orta gelir grubuna hitap ettiklerini belirten Atilla Yılmaz, “İnşaat sektörünün gelişimiyle birlikte üst gelir grubu, bu gelişimden ilk faydalanan ve son dönemde konut satın alma konusunda doyuma ulaşan kesim oldu. Son dönemde genellikle orta gelir grubunun daha fazla konut satın almaya yöneldiğini görüyoruz. Tabii bunun için de ulaşılabilir fiyatlar önemli. Bölgede 1+1 rezidanslardan ziyade ailelerin huzurla yaşayabileceği 2+1 ve 3+1 dairelere ihtiyaç duyuluyor. Bu ihtiyacı gözeterek Mayra Sancakkoru projemizde “Büyük Aile, Büyük Daire” sloganını seçtik ve bölgedeki en geniş 2+1 ve 3+1 daire tiplerini oluşturduk. Bunun sonucunda hem değerli bir konumda, hem de bölgenin en geniş daireleri olan, konforlu, fakat ulaşılabilir fiyatlarda, orta gelir grubunda ailelere hitap edecek bir proje geliştirmiş olduk” dedi. Projedeki geniş sosyal donatılara da vurgu yapan Atilla Yılmaz, “Bir ailenin sadece evinin içinde değil, dışında da hoşça vakit geçirebileceği alanlar tasarladık. Yüzme havuzları, fitness center, dinlenme ve spor alanlarıyla eksiksiz sosyal alanlar oluşturmaya çalıştık” dedi.

Mayra Sancakkoru nerede?
Basın Ekspres Yolu’na 4 km. mesafede yer alan proje; E5 Karayolu, TEM, Kuzey Marmara Otoyolu gibi önemli ulaşım akslarına rahat bir şekilde bağlanmasıyla birlikte Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve yapımı devam eden 3. Havalimanı’na ulaşım da kolaylıkla sağlanabilmektedir. Mayra Sancakkoru, Kirazlı-Yenikapı metro hattı ve Bağcılar-Kabataş tramvay hattı gibi iki demiryolu hattının istasyonlarının 2 dakika yakınında bulunmaktadır.

 

 

 


BENZER YAZILAR