Büyükyalı İstanbul’dan ev sahibi yapan kampanya!

Yazıyı paylaş:


Emlak GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat tarafından İstanbul Zeytinburnu’na bağlı Kazlıçeşme’de hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesinde yıl sonuna kadar devam edecek kefilsiz kredisiz konut kampanyası başladı! Kampanyaya göre, projeden banka kredisi ve kefile ihtiyaç duymadan yüzde 10 peşinat, aylık 0,70 faizle 120 ay taksit veya 0,42 faizle 60 ay taksit imkanlarından yararlanarak ev sahibi olmak mümkün.

7 soruda İstanbul’un en yenisi Büyükyalı projesi!

Ulaşım yatırımları Büyükyalı’nın değerini arttırdı
Büyükyalı’nın değerinin bölgede devam eden altyapı ve ulaşım yatırımları tamamlandığında daha da artacağını belirten Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, “2016 yılı sonunda açılacak ve Büyükyalı’nın hemen arkasında yer alacak Marmaray Zeytinburnu durağıyla, metro hattı üzerindeki her noktaya rahatça ulaşılabilecek” dedi. Bu yılın sonunda hizmete girmesi planlanan ve Büyükyalı’nın yanıb aşında yer alan Avrasya Tüneli’ni kullanarak, köprü trafiğine takılmadan Anadolu Yakası’na geçmenin de mümkün olacağını söyleyen Akbalık, “Büyükyalı’da yaşam başladığında, tamamlanmış ve birbirine entegre hale gelmiş bu yatırımlarla, Büyükyalı, bugünden geleceği gören yatırımcılara benzersiz bir fırsat sunuyor” şeklinde konuştu.

Büyükyalı projesi nerede?

İstanbul Zeytinburnu Kazlıçeşme’de yükselen Büyükyalı İstanbul projesi, Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Tarihi Yarımada’ya 8 kilometre, Taksim Meydanı ve Nişantaşı’na 12 kilometre uzaklıkta bulunuyor.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap