ÇamlıYaka Konakları’nda lansmana özel fiyatlar!

Yazıyı paylaş:

Ege Yapı’nın iki yıl önce açıkladığı 2,5 milyar TL’lik yatırım zincirinin dördüncü halkası olan ÇamlıYaka Konakları projesinin detaylarını düzenlenen basın toplantısıyla paylaşıldı.

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, yeni projelerini Çekmeköy’de, 110 milyon liralık yatırımla yaklaşık 19 bin metrekare alan üzerinde geliştirdiklerini belirterek, “169 ila 321 metrekare arasındaki 3+1, 4+1 veya 5+1 tipi dairelerin her birinde müstakil bahçe kullanımı ya da geniş terasları bulunacak.” dedi.

 

ÇamlıYaka Konakları çam ormanlarının yanı başında
Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, projeleri geliştirirken daire planı, otopark, peyzaj gibi fonksiyonları tasarlamanın yanı sıra bulundukları semte katma değer sağlamayı ve ailelerin yaşam kalitesini arttırmayı hedeflediklerini söyledi.

Hâlihazırda devam eden ve planlaması süren projelerin özgün ve fonksiyonel mimarisi, sosyal ve kültürel olanakları, akıllı mühendislik çözümleri ile sektörde fark oluşturduklarını aktaran Kabadayı,

“Bizler de müşterilerimizden gördüğümüz ilgi ve güçlü finansal yapımız ile yeni yatırımlarımıza kararlılıkla devam ediyoruz. Önümüzdeki dönemde başta İstanbul olmak üzere diğer şehirlerimizde de yüksek katma değerli yatırımlarımıza devam edeceğiz.” diye konuştu.

ÇamlıYaka Konakları’nın İstanbul’un en huzurlu yaşam bölgelerinden Çekmeköy’ün merkezinde, çam ormanlarının hemen yanı başında, şehirden uzaklaşmadan doğayla iç içe, lüks bir yaşam sunacağını vurgulan Kabadayı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Özgün bir mimariye sahip, az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşan, içerisinde üst segment markaların yer alacağı ticari alanlar ve sosyal alanları ile bu bölgede fark oluşturmayı hedefliyoruz. ÇamlıYaka Konakları’nın lüks site hayatını villa konforundaki evlerde yaşamak isteyenler için en doğru adres olacağına inanıyoruz.”

 

ÇamlıYaka Konakları’nda lansmana özel fiyatlar
ÇamlıYaka Konakları’nda lansmana özel metrekare fiyatları 14 bin TL olarak belirlendi. Ayrıca lansmana özel bir finansman kampanyası da var.

ÇamlıYaka Konakları, tanıtıma özel peşin ödeme seçenekleri ile birlikte 24 aya kadar yüzde 0 faiz, 120 aya varan kredi imkânına sahip olacak.

En düşük daire peşin alımda 2 milyon 100 bin TL’den başlarken, 4 milyon TL’ye kadar farklı fiyatlara sahipler. Aidat metrekaresinin ise 6-7 lira olarak öngörülüyor.

ÇamlıYaka Konakları ulaşım imkânları

• ÇamlıYaka Konakları’nın, Kavacık ve Ümraniye Plazalar bölgesine yakın ve kolay bir ulaşıma sahip.

• Kuzey Marmara Otobanı’na olan direkt ulaşımı sayesinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden İstanbul’un iş merkezleri Levent ve Maslak’a da rahat bir erişim imkânı sunuyor.

• ÇamlıYaka Konakları ayrıca Şile Otobanına 4 dakika, inşa edilen Bostancı-Dudullu ve Üsküdar-Sultanbeyli metro hatlarına yaklaşık 7 dakika, Buyaka AVM, Meydan AVM veya IKEA gibi alışveriş alanlarına yaklaşık 12 dakika, inşa edilen Ataşehir Finans Merkezi’ne 20 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 30 dakika mesafeye sahip.

 

İşte ÇamlıYaka Konakları ile ilgili diğer detaylar…

• Çam ormanlarının yanı başındaki projenin yüzde 75’i yeşil alan olarak tasarlandı.

• Projenin sadece 4’er katlı bloklarda 46 konut ve cadde mağazalardan oluşuyor.

• 169 ila 321 metrekare arasındaki 3+1, 4+1 veya 5+1 tipi dairelerin her birinde müstakil bahçe kullanımı ya da geniş terasları bulunacak.

• Sosyal yaşam açısından da zengin bir konsepte sahip olacak ÇamlıYaka Konakları’nda, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği alışveriş caddesinden restoran ve kafelerine, spor merkezinden açık havuzlara, yürüyüş parkurlarından bisiklet yollarına kadar pek çok donatı mevcut.

• Projede çocuklar için açık hava oyun parkları da bulunuyor. Ayrıca ÇamlıYaka Konakları, çocukların sosyal hayatının yanında onların eğitim hayatını da düşünüyor. Anaokulundan üniversiteye kadar eğitim kurumları projenin yanı başında bulunuyor.

• Projenin teslim tarihi ise yaklaşık iki yıl olarak belirtiliyor.

 


BENZER YAZILAR