Çankaya’da 318 bin TL’ye daireler!

Yazıyı paylaş:


YP İnşaat tarafından Ankara Çankaya’da hayata geçirilen Nefis Çankaya Evleri’nde 1+1 daireler 318 bin ila 404 bin TL arasında, 2+1’ler ise 405 bin ila 579 bin TL arasında değişiyor. Çankaya’da 5 blokta 209 konuttan oluşan Nefis Çankaya Evleri projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daire seçenekleri bulunuyor.  

 

YP İnşaat’tan Ümitköy’de kârlı proje

İmrahor Vadisi manzaralı Nefis Çankaya Evleri’nin 2017 yazında teslim edileceğini söyleyen YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, “Önümüzdeki günlerde Başkent’in en nezih yerleşim yerlerinden Ümitköy’de Koordinat Çayyolu projemizin de satışlarına başlayacağız. Emlak Konut GYO hasılat paylaşım modeli ile yürüttüğümüz Koordinat Çayyolu’nun, kentin cazibe merkezi Ümitköy’ün en çarpıcı projesi olmasını hedefliyoruz” dedi.

 

8 yılda 375 futbol sahası kadar inşaat

25 yıldır Ankara başta olmak üzere Nevşehir’den, Niğde’ye; Ordu’dan, Van’a çok sayıda kentte ardı ardına konut projeleri ürettiklerini belirten Osman Cem Çankaya, “Bu bize 8 yıl gibi kısa bir süre içinde 1,5 milyon metrekare inşaata imza atma başarısını getirdi. Futbol sahaları en az 4 bin metrekaredir. Yani biz bugüne kadar sadece Türkiye’de en az 375 tane futbol sahası kadar inşaat yaptık” diye konuştu.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap