Cubes Ankara’da 295 bin TL’ye daireler!

Yazıyı paylaş:

Nuhoğlu İnşaat, Dalgıç GY ve Lejant Proje işbirliğiyle Ankara‘nın Çankaya ilçesine bağlı olan Çukurambar’da hayata geçirilen Cubes Ankara karma projesinde daire fiyatları lansmana özel 295 bin TL’den başlıyor. Cubes Ankara; yaklaşık 1.000 adet konut, ofis ve özel yapılı üniteden oluşuyor. İki ayrı blok halinde planlanan projede A Blok konut, home office ve exclusive rezidansları; B Blok ise ofis, otel ve kurumsal kiralanacak ofisleri kapsıyor.

Ankara Çankaya’daki en yeni konut projeleri için tıklayın!

Konut ve ofislerde alternatif metrekareler
A Blok’ta bulunan Cubes konut, exclusive rezidansları ve birleşebilir küplerle farklı yapılarda daire oluşturma seçenekleri sunuyor. Kat büyüklüğü 1650 m2 olan yapı, esnek metrekarelerle, farklı beklentilere özel çözümler sağlıyor. Projede istenildiği kadar birleştirilebilir küp alınabiliyor, dairenin metrekaresini projeden konut alanlar belirliyor. B Blok’ta ise 1.800 m2 kat büyüklüğüne sahip, 500 üniteden oluşan Cubes Ofis bölümünde, 35 – 1.800 m2 aralığında farklı istek ve ihtiyaçlara göre alternatifli metrekare anlayışı bulunuyor. İş yaşamının içinde, merkezi noktada, 7 gün 24 saat hizmet veren kafelere ve market ile güvenilir, seçkin ve kaliteli bir ofise sahip olmak isteyenlere, büyüklüğü isteğe göre şekillenen, birleştirilebilir ölçülerde, yüksek tavanlı (3.40 cm) ofis opsiyonları sunuluyor. Proje sosyal donatı ve hem konut hem de ofis sahiplerinin beklentilerine yönelik olanaklarıyla da öne çıkıyor. 1.800 araç kapasiteli otopark, üst düzey güvenlik hizmeti sunarken kişiye ait otoparkın misafir otoparkı vale hizmetini de kapsıyor.

İki bin kişilik gösteri merkezi
Cubes Ankara’da farklı tatları bir araya getiren seçkin mutfaklardan, sokak lezzetlerine dek birçok seçeneği buluşturan kafe ve restoranlar yer alıyor. Kalabalık bir misafir grubuna hizmet sunabilecek, özel davetlere olanak tanıyan veya workshop amaçlı kullanılabilecek hobi odaları, projeden konut sahibi olacakları bekliyor. Günlük yaşamda ihtiyaç duyulan kuaför, kuru temizleme, terzi, lostra ve kitapçı gibi tüm fasilitelerin yanı sıra, bütün ofislere hizmet eden sekreterya ve otel sayesinde concierge ve oda servisi hizmeti de yer alıyor. Projede sosyal ve spor alanlarının yanı sıra konser, sinema, konferans, tiyatro ve daha birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak 2 bin kişilik bir gösteri merkezi de yer alıyor.


BENZER YAZILAR