Dekorasyonda 2016 modası!

Yazıyı paylaş:


Yeni bir yıla yenilenmiş bir evle girmeyi kim istemez? 2016 yılı, ev dekorasyonunda bu yenilenmeyi fazlasıyla hissettirecek pek çok seçenek sunuyor. İşte sizin için ev dekorasyonunda 2016’ya özel 6 öneri… 

 

Ev dekorasyonunda 2016’nın 6 yeniliği

Modern çizgiler, vazgeçilmez konfor arayışı, tarzınızı yansıtan renkler, küçük ama etkili tasarım fikirleri… Aradığınız her şey 2016 ev dekorasyonu modasında var!..

 

1) Modern country tarzı

2016’da ev dekorasyonunda modern çizgiler popülerliğini korurken ahşap da tüm sıcaklığıyla kendini gösteriyor. Eski ve yeniyi bir arada yaşatan bu yeni dekorasyon stilini evinize taşımak için aile büyüklerinden kalan eski eşyaları yeniden keşfetmeye ne dersiniz?

2) Rengârenk köşe takımları

Salonunuzda köşe takımlarına yer açın. Köşe takımları 2016’da daha renkli ve eğlenceli desenlerle karşımıza çıkıyor. Konforu ve rahatlığı yaşayacağınız köşe takımı koltuklar, metrekareleri gittikçe küçülen yeni evlerde son derece kullanışlı bir tercihe dönüşüyor.

Tarzınızı yansıtan duvar kâğıtları

Duvar kâğıtları bu yıl da evlerin şıklığına katkıda bulunmaya devam ediyor. Sizin seçiminiz hangisi olacak? Çiçekli duvar kâğıtları mı, sade tonlarda olanlar mı? Yoksa özellikle salonunuza farklı bir hava katacak doğal taş görünümlü duvar kâğıtları mı?

Aksesuarlar parlıyor

2016 yılında metal aksesuarlar çok moda. Özellikle banyo dekorasyonu için farklı pirinç ve bronz alternatifi sunuluyor. Ev aksesuarlarında bir diğer trend ekose ve geometrik desenli kırlentler…

İlginç tasarımlı duvar kitaplıkları

Salonda, oturma odasında, yatak odasında, çocuk odasında, hatta mutfaklarda modern çizgilere sahip duvar kitaplıkları bu yıl evlere farklılık katacağa benziyor. Üstelik bu yıl duvar kitaplıklarının tasarımları oldukça ilginç ve renkli!

 

Daha enerjik evler

2016’da yeni bir ev alacak ya da evinizi yenileyecekseniz tercihiniz zıt renklerin mükemmel uyumundan yana olabilir… Bu yıl zıtlık modayı en çok etkileyen kavram! Mat ve yumuşak tonlarda mobilyalar 2016’da sıkça göreceğimiz fıstık yeşili, turuncu ve pembe duvar boyaları veya aksesuarlarla evinize canlılık getirecek.

 


BENZER YAZILAR

Yorum Yap