Döviz bozdurup Bursa’da ev alana indirim

Yazıyı paylaş:


Yaşadığınız şehir Bursa ise veya Bursa’da ev almak düşüncesindeyseniz, bir de birikmiş dolarınız varsa şanslısınız. Çünkü Bursa’da bir inşaat firması, dövizini Türk Lirası’na çevirerek konut projelerinden daire almak isteyenlere ekstra yüzde 2 indirim yapıyor.

 

Bursa konut projeleri!

 

Doları bozdurup belgeleyene ev fiyatında indirim
Bursa’da dolarını bozdurana ev alırken indirim yapan inşaat şirketinin tek şartı; söz konusu uygulamadan yararlanmak isteyen vatandaşların banka dekontu veya fişlerini belgeleyerek göstermeleri.

İnşaat firmasının yönetim kurulu başkanlığını yapan Hakan Saçmacı, “Milli iradeye destek vermek için bu kampanyayı başlattık. Tüm meslek kuruluşlarını bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum, TL ile alışveriş daha fazla teşvik edilmeli” diye konuştu.

dolar.bursaev

“Herkes TL ile alışveriş yapmaya teşvik edilmeli”
Dövizini bozdurup TL alarak konut sahibi olmak isteyen müşterilerine dekont yada fişlerini göstermeleri durumunda yüzde 2 ekstra indirim yapacaklarını belirten Hakan Saçmacı, “Müşterimiz ne kadar döviz bozdurduysa, bu rakamın yüzde 2’si oranında ekstra fiyat indirimi uygulayacağız. Türk Lirası’nın hak ettiği değeri kazanması için herkes taşın altına elini koymalı. Firma olarak önemli bir karar aldık. Milli iradenin şahlanması için elindeki dövizi bozdurup firmamıza bu işlemin fişini ya da dekontunu getiren müşterilerimize yüzde 2’si oranında ekstra indirim yapıyoruz. Başta inşaat ve otomotiv sektörü olmak üzere tüm sektörleri bu kampanyaya destek vermeye davet ediyoruz. Daha güçlü bir ekonomi ve daha güçlü bir Türkiye için herkes TL ile alışveriş yapmaya teşvik edilmeli. Bu sosyal sorumluluğu üzerinde hisseden firma olarak biz müşterilerimize böyle bir jest yapmayı uygun gördük. Diğer firmaların bu konuda da katkı sağlayacağını umuyorum” açıklamasını yaptı.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap