Ege Perla’ya 2 ödül birden

Yazıyı paylaş:


İş GYO’nun İzmir’de hayata geçirdiği Ege Perla, gayrimenkul sektörüne yönelik en saygın etkinlik olan Sign of City Awards’da İş GYO portföyüne iki yeni ödül daha kazandırdı.

İnşaat ve gayrimenkul sektörünü, uluslararası normlara taşımak ve sektörü en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen Sign of the City Awards (SotCA) etkinliğinin döndüncüsü Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirildi. Gayrimenkul sektörünün prestijli yarışması Sign of the City Awards’ta İş GYO’nun Ege Perla projesi “En İyi Ofis” ve “En İyi Yerel Merkezli AVM” kategorilerinde Sign of the City seçildi.

İş GYO’nun, 170 milyon dolar yatırım değerine sahip Ege PERLA projesi büyük bir gelişim potansiyeline sahip ve kentsel dönüşüm kapsamında önemli yatırımların yöneldiği İzmir’in Bayraklı ilçesinde yer alıyor. Yaklaşık 25 bin metrekare kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi ve Körfez manzaralı konut ve home-ofisten oluşan karma proje Aga Khan ödüllü, dünyaca ünlü Mimar Emre Arolat’ın imzasını taşıyor. Körfez manzaralı daireleri, ferah çalışma ortamına sahip ofisleri ve özgün, yarı açık mimarisi, seçkin mağazalara ev sahipliği yapan ve bir yaşam merkezi haline gelen alışveriş merkezi ile Ege Perla İzmir’in ilk markalı karma projesi olup 7’de 77’ye herkesin yeni buluşma noktası haline geldi.

Sign of City Awards’a geçtiğimiz yıllarda da katılan İş GYO’nun aldığı ödüller şöyle:

  • Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi projesi “En İyi Ofis”
  • Manzara Adalar projesi “En iyi Çok Katlı Konut”
  • İnistanbul projesi “En İyi Mimari Tasarım”
  • Çınarlı Bahçe Tuzla “En İyi Çok Katlı Konut”

BENZER YAZILAR

Yorum Yap