Emlak Konut İstanbul projeleri!

Yazıyı paylaş:


Son aylarda başlatmış olduğu “TÜFE’li Satış Kampanyası” ile emlak sektöründe gayrimenkul satışlarının yükselmesini sağlayan Emlak Konut GYO, İstanbul’un birçok bölgesinde konut projelerine imza atıyor. Emlak Konut İstanbul projeleri orta, orta alt ya da üst segmentlere hitap ediyor. Emlak Konut, konutların yanı sıra sosyal ve ticari donatılarla çevrelenmiş yüksek konforlu yaşam alanlarının yer aldığı projelere de imza atıyor. İşte Emlak Konut İstanbul projeleri…

 

Emlak Konut Başakşehir Evleri 2. Etap

Başakşehir Evleri 2. Etap
Emlak Konut G.Y.O.’nun en popüler projelerinden biri olan Başakşehir Evleri 2. Etap, toplamda 11 bloktan oluşuyor. Proje, kotlara oturtulmuş avluları, yarı açık ve kapalı mekânları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, yansıma havuzları, tırmanma duvarı, ışık kuleleri ve komşuluk ilişkilerini geliştirecek olan buluşma mekânları ile fark yaratma konusunda oldukça iddialı. Ayrıca sosyal ve spor donatıları ile de ev sahiplerine adeta küçük bir şehir formatı vaad ediyor. Proje henüz tamamlanmadı, inşaatı devam ediyor.

Başakşehir satılık daireler için tıklayın!

 

Emlak Konut Ispartakule Evleri

Emlak Konut Ispartakule Evleri
Emlak Konut İstanbul projeleri arasında yer alan Ispartakule Evleri, 20 adet 1+1, 694 adet 2+1, 1025 adet, 3+1, 110 adet 4+1 den oluşuyor. Ev sahiplerinin ihtiyaç ve konforları için tüm detayları incelikle düşünen ve tasarlayan proje sahip olduğu özellikleri ile oldukça iddialı. Bisiklet ve yürüyüş alanları, spor tesisleri, fitness ve sauna hizmetleri, kapalı yüzme havuzu,çocuklar için oyun alanları, özel tasarlanan peyzajı ve yeşil alanları, açık-kapalı otoparkları, Güneş enerjisinden yararlanmak için çatılara kurulan güneş panelleri ve 7/24 hizmette olan güvenlik sistemleri ile özellikle çocuklu aileler için ideal bir yaşam alanı sunuyor. Projenin teslim tarihi 2018!

Ispartakule satılık daireler için tıklayın!

 

Bahçekent Emlak Konutları

Bahçekent Emlak Konutları
Bahçekent 1. Etap Emlak Konutları; 218 adet 1+1, 467 adet 2+1, 675 adet 3+1 ile 146 adet 4+1 den oluşan toplam 1506 adet konut, 282 adet ticari ünite, 1 adet ilköğretim okulu, 1 adet kreş ve 1 adet camiden oluşuyor. Proje, yapım aşamasında.

 

Bulvar İstanbul

Bulvar İstanbul
İki etap ve 15 bloktan oluşan 1.555 dairenin yer alacağı projede 1+1’den 5+1’e kadar her genişlikte daire tipleri bulunuyor. Bulvar İstanbul Evleri, Başakşehir Şehir Hastanesi’nin karşısında yer alıyor. Ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de bağlantısı olan proje lokasyon olarak hem köprüye hem de otobana kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Proje yapım aşamasında. Sosyal donatıları ve gelişmiş peyzajıyla da Bulvar İstanbul ev sahibi olmak isteyenler için başarılı bir proje.

Başakşehir satılık daireler için tıklayın!

Esenler Emlak Konut

Esenler Emlak Konut

Kentsel dönüşüm kapsamındaki projede 2 bin 373 adet konut 55 adet ticari ünite yer alıyor. Hak sahiplerine ayrılan konutlar dışında 970 adet konut ve 23 adet ticari ünite satışa sunuluyor. Projenin teslim tarihi Mayıs 2017!

Esenler satılık daireler için tıklayın!

 

Gölpanaroma Evleri

Gölpanaroma Evleri
Göl Panorama Evleri, 1.431 konut ve 40 ticari üniteden oluşuyor. Proje, Bahçeşehir’in tam karşısında yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri olan Gölpanaroma Evleri, TEM Otoyolu, E5 Otoyolu, Atatürk Havalimanı, 3. Havalimanı ve 3. Köprüye yakın mesafelerdeki konumu ile de avantajlı bir lokasyonda yer alıyor. Proje Küçükçekmece Gölü manzarasına sahip.

 

Evvel Adım İstanbul

Gölpanaroma Evleri
Proje 615 konut ve 120 ticari üniteden oluşuyor. Başakşehir’de konumlanan Adım İstanbul, kapalı yüzme havuzu, spor tesisleri, hamam, çocuk oyun alanları gibi konforlu yaşam alanlarını ev sahiplerine sunuyor. Daire seçenekleri arasında 2+1’den 5+1’e kadar geniş seçenekleri olan proje 106 metrekare ile 268 metrekare arasında değişen ölçülere sahip. Fiyatları ise 452 bin TL ile 1 milyon 488 bin TL arasında değişiyor.

 


BENZER YAZILAR

Yorum Yap