Emlak Konut kampanyası için son gün 31 Aralık!

Yazıyı paylaş:


Emlak Konut kampanyası 31 Aralık’a kadar uzatıldı. Bu kararda, “TÜFE’li Satış Kampanyası” olarak da bilinen “tarihi kampanya”ya gösterilen ilgi etkili oldu. Emlak Konut kampanyasında bir ayda 7 ayda yapılan satış rakamlarına ulaşıldı.

Emlak Konut GYO’nun tarihi kampanyasını 31 Aralık 2016 tarihinde kadar uzatması, Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndan şu açıklamayla duyuruldu:Emlak Konut GYO, düzenlediği tarihi kampanyayı 31 Aralık’a kadar uzatma kararı aldı. Bu kararda, “TÜFE’li Satış Kampanyası” olarak da bilinen “tarihi kampanya”ya gösterilen ilgi etkili oldu. Emlak Konut kampanyasında bir ayda 7 ayda yapılan satış rakamlarına ulaşıldı.

Emlak Konut kampanyası başladı!

Emlak Konut kampanyası açıklaması

Emlak Konut GYO’nun tarihi kampanyasını 31 Aralık 2016 tarihinde kadar uzatması, Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndan şu açıklamayla duyuruldu:” ‘Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz’ adıyla düzenlenen ve yoğun ilgi gören satış kampanyası için her bir proje için satışların toplam vadeli kısmının Şirket Payı Toplam Gelirinin yüzde 30 sınırı dolana kadar kampanyası 31.12.2016 tarihine kadar uzatılmıştır.”

Emlak Konut kampanyası ile ev sahibi olma fırsatı!

Emlak Konut projeleri…

Kampanyanın 4 ay daha uzatılması konut satışlarındaki hareketliliği devam ettirecek. Diğer yandan geçmişe dönük borçların kapatılması için başlatılan yüzde 20 indirim seçeneği de tüketicinin yoğun talebi üzerine 30 Eylül’e dek sürüyor olacak. 30 projenin dahil olduğu kampanyada ev alacaklara düşük faiz ve uzun vade imkanı sunuluyor. Yüzde 20 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunulan tarihi kampanyada kalan tutar ise yüzde 0,7 faizle 120 ay ya da TÜFE’li 120 ay olarak taksitlendirilebiliyor.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap