Evinizin değerini artırma yolları

Yazıyı paylaş:


İster yatırım amaçlı alınsın, ister yaşamak için… Her konut sahibinin değişmez sorusudur; “Evimin değeri ne kadar?”. Evinizin değerini hemen öğrenmek için, bilimsel yöntemlerle en güncel gayrimenkul verilerinin analiz edildiği zingat.com’daki Evimin Değeri bölümünü ziyaret ederek bu bilgiye hızla ve ücretsiz ulaşabilirsiniz. Peki evinizin değerini daha da artırmak için siz neler yapabilirsiniz?

 

Nereden başlamalı?

Evinize başka bir gözle bakın. Tamir edilmesi gereken, iç görünüm olarak iyileştirmeye açık noktalarını belirleyin.

 

Bir uzmana sorun

Evinizde değişikliklere gitmeden önce, bir iç mimar ya da dekoratörün fikrini almak size daha profesyonel bir bakış açısıyla değerlendirme fırsatı sunacaktır.

 

Duvar boyanızı gözden geçirin

Duvar boyası evin havasını tamamen değiştiren bir etkiye sahip. Yıpranan duvarları, solmuş boyaları, eskimiş duvar kâğıtlarını geride bırakmak için harekete geçin. Doğru bir duvar boyası seçimi, küçük çaplı tadilatlar evinize değer katacaktır.


Modern banyo ve mutfaklar

Evinizi satmayı ya da kiralamayı düşünüyorsanız, alıcıların en çok dikkat ettiği bölüm banyo ve mutfak oluyor. Banyo ve mutfaktaki ferah, konforlu, bakımlı görünüm önemli. İşe dolap kapaklarından başlamak görüntüde hızlı bir fark yaratacaktır.

 

 


BENZER YAZILAR