Fuzul Yapı’dan Beşiktaş’a milyonluk proje

Yazıyı paylaş:

Pandemi yılı 2020’de Başakşehir’de hayata geçirdiği Başakşehir Avrasya projesinde bir günde 405 daire satışı ile dikkatleri üzerine çeken Fuzul Yapı, 2021’de de Beşiktaş’ta özel bir projeye başlayacak.

Emlak Konut GYO güvencesi ile sene sonunda inşaatına başlanacak Beşiktaş projesi, Balmumcu’da konumlanıyor. Barbaros Bulvarı’na cepheli, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü’ne ait riskli bir binanın da yer aldığı 3 bin 357 metrekare alanda özel bir proje hayata geçireceklerine vurgu yapan Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Akbal, “Konumuyla İstanbul’un tam ortasında yer alan projemiz, hem yeşil dostu konsepti hem de tasarımı ile öne çıkacak. İstanbul’un en değerli projesini hayata geçireceğiz.” dedi.

Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Akbal

1 günde 405 daire satmıştı

Daha önce hayata geçirdikleri projelerde de Fuzul Yapı yatırımcılarına ortalama yüzde 76 prim kazandırdıklarına dikkat çeken Akbal. “Dolayısıyla sadık müşteri portföyümüz oluştu. Beşiktaş’ta ise en değerli projemiz ile farkımızı ortaya koyacağız.” dedi  ve özellikle pandemi sonrası oluşan hassasiyetlere göre özel bir proje hayata geçireceklerine dikkat çekerek “Bu proje Fuzul Yapı’nın yıllarca edindiği tecrübenin izlerini taşıyacak.” şeklinde konuştu.

Başakşehir’de pandemi yılı 2020’nin ortasında son projesine başlayan Fuzul Yapı, satışa çıktığı gün 405 daireyi bir günde satarak rekora imza atmıştı.


BENZER YAZILAR