GİSP için yeni dönem, yeni başkan

Yazıyı paylaş:


Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP) yeni döneme yeni başkanla adım attı. Türkiye’nin ilk gayrimenkul think-thank (düşünce kuruluşu) GİSP’in yeni yönetim kurulu başkanlığına Hakan Gümüş seçildi.

gisp.YKB

GİSP, önümüzdeki dönemde uluslararası yatırımcı için gayrimenkul ortamının geliştirilmesi, kentsel dönüşümde yeni düzenleme sonrası süreç ve gayrimenkul finansmanında yeni araçlar konularında faaliyet gösterecek.

GİSP Yönetim Kurulu Başkanı olarak Hakan Gümüş seçilirken, Yönetim Kurulu gayrimenkul sektörünün; geliştirme, değerleme, finans, pazarlama gibi farklı alanlarını temsil eden şu isimlerden oluştu: Serkan Gül, Ferzan Çelikkanat, Gülin Kuzu Fellows, Mehmet Ersül, Gökçe Meriçten, Elif Germirli, Selin Bozkurt ve Tuğra Gönden.

 

GİSP’te yeni dönemin gündeminde neler var?
• GİSP, yeni dönemde uluslararası yatırımcı için gayrimenkul ortamının geliştirilmesi, kentsel dönüşümde yeni düzenleme sonrası süreç ve gayrimenkul finansmanında yeni araçlar konularında faaliyet göstermeyi amaçlıyor.
• GİSP her ay, kentsel dönüşüm, gayrimenkul sertifikaları, uluslararası yatırımcılar, geliştirme süreçleri, mekânsal planlama gibi konularda yuvarlak masa toplantıları düzenleyecek.
• Bahar döneminde hayata geçmek üzere 72 saatlik, akademik bir gayrimenkul sertifikası programı üzerine çalışıyor.
• GİSP, gayrimenkul sektöründeki profesyonellerin kendilerini ifade edebilecekleri, fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir düşünce kuruluşu olarak öne çıkıyor.


BENZER YAZILAR

Yorum Yap