Haftanın satışa çıkan 4 yeni projesi!

Yazıyı paylaş:


Son zamanlarda gayrimenkul sektörünü hareketlendirmeye yönelik yapılan Emlak Konut GYO’nun “TÜFE’li Satış Kampanyası”, konutta kredi kullanma oranının artırılması, 150 metrekareden büyük konutlarda KDV’nin düşürülmesi gibi düzenlemeler markalı projelerin de artmasını sağladı. Bu hafta da dört yeni proje satışa çıktı.

Bu hafta satışa çıkan ve lansmanı yapılan markalı projeleri sizler için derledik…

 

  1. Yedi Mavi

Yedi Mavi

Lokasyon: İstanbul / Zeytinburnu
Daire satış fiyat aralığı: 1 milyon 250 bin TL-7 milyon TL
Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı tarafından inşa edilen Yedi Mavi projesi 17 katlı 6 bloktan meydana geliyor. Karma konseptli projede rezidans, ofis, AVM ve apart otel yer alıyor. Toplam 1047 adet bağımsız bölümden oluşan Yedi Mavi projesinde 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut tipleri bulunuyor.

Yedi Mavi projesi nerede?
Yedi mavi projesi İstanbul Zeyinburnu‘nda İDO Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina’ya 1 kilometre, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali ve E-5’e 5 kilometre mesafede yer alıyor.

 

Zeytinburnu Emlak Raporu için tıklayın!

 

2. Toya Next

Toya next
Lokasyon: İstanbul/ Basın Ekspres Yolu
Daire satış fiyat aralığı: 298 bin TL – 2 milyon TL
Toya Gayrimenkul tarafından İstanbul Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Toya Next projesi, “Art & Smart” konseptiyle satışa sunuldu. Toya Next’te daire fiyatları lansmana özel olarak 298 bin TL’den başlıyor. Toplam 300 milyon TL yatırımla, 19 dönüm arsa üzerinde üç blok ve ticari ünitelerden oluşan Toya Next’te, 488 konut ve 7.500 metrekarelik ticari alan yer alıyor. Proje, 2019 yılının ilk çeyreğinde teslim edilecek.

Toya Next nerede?
İstanbul Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen Toya Next, TEM Otoyolu’na 1,7 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 km, D100 Karayolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 7 km mesafede konumlanırken toplu taşıma araçları açısından da yeni açılacak Basın Ekspres Evren Mahallesi Metro İstasyonu’nun hemen yanıbaşında yer alacak. Projenin konumu Halkalı – Gebze Marmaray Hattı’na 5,5 km ve Bakırköy İDO İskelesi’ne de 12 km uzaklığıyla büyük avantaj sağlıyor. Toya Next Ataköy’e 12 dakika ve Taksim’e 32 dakika mesafede bulunuyor.

 

Güneşli Emlak Raporu için tıklayın!

 

3. Nidapark Kayaşehir

Nidapark Kayasehir
Lokasyon: İstanbul / Başakşehir
Daire satış fiyat aralığı: 453 bin TL-1 milyon 93 bin TL
Emlak GYO ve Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde ön satışlar başladı. Projede daire fiyatları 453 bin TL’den başlıyor! Projenin Haziran 2018 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. Proje Yakut, Zümrüt ve Elmas olmak üzere üç farklı konseptte inşa edildi.
Yedi bloktan oluşan Nidapark Kayaşehir Yakut’ta 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 470 daire yer alıyor. Nidapark Kayaşehir Zümrüt ise 2+1 ve 3+1 olmak üzere 319 daire 3 konut bloğunda yer alıyor. Diğer bölümlere göre daha az katlı üç bloktan oluşan Nidapark kayaşehir Elmas ise 4+1 ve 5+1 olmak üzere 54 daireden oluşuyor.

Nidapark Kayaşehir nerede?
İstanbul Başakşehir‘de konumlanan Nidapark Kayaşehir projesi 3. Köprü bağlantısı ve 3. Havalimanı’na yakın bir konumda bulunuyor.

 

Başakşehir Emlak Raporu için tıklayın!

 

4. Varyap Yalıkavak

Varyap Yalıkavak

Lokasyon: Bodrum /Yalıkavak                                                                                                                                   Daire satış fiyat aralığı: 390 bin euro-1 milyon 200 bin euro
Varyap, Bodrum’da ikincisi porjesi olan Varyap Yalıkavak’ı hayata geçiriyor. Tilkicik Koyu’nda yükselen Varyap Yalıkavak’ta toplam 60 konut yer alıyor. Projede, rezidans, dubleks, villa tipinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut tipleri yer alıyor. Varyap Yalıkavak’da konutların alanları 70 ile 200 metrekara arasında değişiyor.

Varyap Yalıkavak nerede?
Bodrum Yalıkavak‘ta yer alan Varyap Yalıkavak projesi Tilkicik Koyu’nda yükseliyor.

 

Yalıkavak Emlak Raporu için tıklayın!


BENZER YAZILAR

Yorum Yap